„Sportowy Dzień Matki i Dziecka"

Artykuł sponsorowany
Wyjątkowi Klienci będą w tym roku wyjątkowo świętować Dzień Matki - zarówno tych aktualnych Mam, jak i przyszłych. W programie dwudniowego eventu (27-28.05.2017 w godzinach od 11:00 do 19:00) proponujemy oryginalną olimpiadę dedykowaną mamom, gdzie podczas drużynowej rywalizacji najzwinniejsze i najinteligentniejsze mamy w Olkuszu zdobędą wspaniałe nagrody.

IX Memoriał Juliana Kazibuta

Są ludzie, o których pamięta się długo po ich śmierci. I niekonieczne musi to być ktoś z najbliższej rodziny. Czasem w sercu pozostaje wdzięczność dla tych, którzy za życia służyli pomocą innym i troszczyli się o młodsze pokolenia. Taką postacią bez wątpienia był Julian Kazibut – zasłużony działacz, zawodnik i sponsor olkuskiego szczypiorniaka.

Zaginął radny Wojciech Wadas

Od piątkowego wieczoru w miejscowości Stary Korczyn w powiecie buskim trwają poszukiwania 62-letniego Wojciecha Wadasa - radnego olkuskiej Rady Miejskiej, który wpadł do rzeki Nidy. Szanse na odnalezienie mieszkańca Żurady żywego są minimalne.

Biegiem przez gminę Trzyciąż

Gmina Trzyciąż jedenasty już rok z rzędu uczestniczy w ogólnopolskiej akcji „Polska Biega". W tegorocznym majowym biegu, prowadzącym przez najbardziej malownicze zakątki gminy udział wzięło 121 uczestników.

„Arlekin" laureatem Grand Prix festiwalu Teatralia 2017

Wiosna jest w naszym mieście, i nie tylko w nim, porą konkursów dla utalentowanych artystycznie dzieci i młodzieży. Po przesłuchaniach adeptów żywego słowa, m. in. podczas eliminacji Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, nadszedł czas na Powiatowy Festiwal Kultury. W jego ramach 17 i 18 maja w olkuskim MDK odbył się przegląd zespołów dramatycznych Teatralia.