Dzień Edukacji Narodowej w SP w Braciejówce

Dnia 14 października w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie klasy III oraz IV i V pod opieką pani Małgorzaty Kocjan i Hanny Matusiak przygotowali program artystyczno-satyryczny pt. "Lekcja wytrzymałości".

Międzynarodowy Certyfikat Zielonej Flagi dla Szkoły Podstawowej w Braciejówce

29 września br. w Krakowie podczas XII Zjazdu Szkół dla Ekorozwoju nasza szkoła została uhonorowana prestiżowym certyfikatem, potwierdzającym najwyższą jakość działań dla zrównoważonego rozwoju - Międzynarodową Zieloną Flagą. Szkoła znalazła się wśród 277 placówek oświatowych z całej Polski, dla których ekologia nie kończy się tylko na teorii.

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

14 października 2014r. w naszej szkole odbyły się uroczyste, miejsko – gminne  obchody Dnia Edukacji Narodowej. Gospodarzem uroczystości wraz z Panią Dyrektor Ewą Skubis był Burmistrz Miasta i Gminy Olkusz Pan Dariusz Rzepka, który wręczył Nagrody Burmistrza nauczycielom gimnazjów, szkół podstawowych i przedszkoli.

Konkurs Taurona dla szkół

We wrześniu ruszyła kolejna edycja, obejmująca zasięgiem szkoły z województw południowej Polski. W ramach dziesięciomiesięcznego programu najmłodsi dowiedzą się, jak bezpiecznie korzystać z urządzeń elektrycznych oraz jak zareagować w sytuacji niebezpieczeństwa.

W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych

W ramach programu „Odblaskowa szkoła” 7 października 2014r. przedstawiciele Straży Miejskiej w Olkuszu gościli u najmłodszych uczniów naszej szkoły. Po prelekcji wzbogaconej filmem edukacyjnym, każdy pierwszak miał zadanie do wykonania.