Nagrodzeni za piękne ogródki

W Bukownie rozstrzygnięto konkurs na najpiękniejsze balkony i ogródki. Do tegorocznej, już jedenastej, edycji konkursu przystąpili zarówno właściciele prywatnych posesji, jak i mieszkańcy bloków.
Komisja konkursowa złożona z pracowników urzędu oraz przedstawicieli Rady Miejskiej i samorządu mieszkańców przyznała nagrody w kategoriach "ogród" (do tej kategorii zaliczono ogrody przy domach jednorodzinnych)  oraz "detal ogrodowy i balkon" (do tej kategorii zaliczono ogródki przy blokach i balkony).
W tegorocznej edycji spośród zgłoszonych ogrodów największe uznanie zdobyły miejsca pielęgnowane przez Katarzynę Balicką i Beatę Srokę. Wyróżnienia powędrowały do Wacława Piętki i Janiny Romańczuk.

W kategorii detal ogrodowy i balkon najwyższą lokatę zajęła Grażyna Czerniak. Komisja przyznała także trzy równorzędne drugie miejsca, zdobyły je: Paulina Malczyk, Urszula Lorek i Agnieszka Bednarska.

Źródło: www.bukowno.pl


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Przegląd Olkuski nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Komentarze obraźliwe, szkalujące i naruszające ogólnie przyjęte normy współżycia społecznego będą usuwane. Prosimy o rozwagę w formułowaniu wypowiedzi. Chcielibyśmy, żeby dyskusja była rzeczowa i pożyteczna dla innych internautów. Zastrzegamy sobie możliwość usuwania komentarzy, których forma i treść znacznie odbiegają od tematu artykułu, przyjętej etykiety internetowej oraz naszego regulaminu. Jako redakcja szanujemy wolność i swobodę wypowiedzi, ale cenimy sobie również dbałość o kulturę języka
UWAGA: jeśli chcesz zamieszczać komentarze pod własnym imieniem i nazwiskiem musisz się zarejestrować. Rejestracja i używanie awatarów zapobiega także podszywaniu się innych internautów pod wybrany przez Ciebie nick. Komentarze użytkowników ukazują się w czasie rzeczywistym. Zachęcamy do zgłaszania administratorowi komentarzy naruszających regulamin.
NIE HEJTUJĘ, BO SZANUJĘ !!!

Kod antyspamowy
Odśwież