Nagrodzeni za piękne ogródki

W Bukownie rozstrzygnięto konkurs na najpiękniejsze balkony i ogródki. Do tegorocznej, już jedenastej, edycji konkursu przystąpili zarówno właściciele prywatnych posesji, jak i mieszkańcy bloków.
Komisja konkursowa złożona z pracowników urzędu oraz przedstawicieli Rady Miejskiej i samorządu mieszkańców przyznała nagrody w kategoriach "ogród" (do tej kategorii zaliczono ogrody przy domach jednorodzinnych)  oraz "detal ogrodowy i balkon" (do tej kategorii zaliczono ogródki przy blokach i balkony).
W tegorocznej edycji spośród zgłoszonych ogrodów największe uznanie zdobyły miejsca pielęgnowane przez Katarzynę Balicką i Beatę Srokę. Wyróżnienia powędrowały do Wacława Piętki i Janiny Romańczuk.

W kategorii detal ogrodowy i balkon najwyższą lokatę zajęła Grażyna Czerniak. Komisja przyznała także trzy równorzędne drugie miejsca, zdobyły je: Paulina Malczyk, Urszula Lorek i Agnieszka Bednarska.

Źródło: www.bukowno.pl


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Przegląd Olkuski nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Komentarze obraźliwe, szkalujące i naruszające ogólnie przyjęte normy współżycia społecznego będą usuwane. Prosimy o rozwagę w formułowaniu wypowiedzi. Chcielibyśmy, żeby dyskusja była rzeczowa i pożyteczna dla innych internautów. Zastrzegamy sobie możliwość usuwania komentarzy, których forma i treść znacznie odbiegają od tematu artykułu, przyjętej etykiety internetowej oraz naszego regulaminu. Jako redakcja szanujemy wolność i swobodę wypowiedzi, ale cenimy sobie również dbałość o kulturę języka
UWAGA: jeśli chcesz zamieszczać komentarze pod własnym imieniem i nazwiskiem musisz się zarejestrować. Rejestracja i używanie awatarów zapobiega także podszywaniu się innych internautów pod wybrany przez Ciebie nick. Komentarze użytkowników ukazują się w czasie rzeczywistym. Zachęcamy do zgłaszania administratorowi komentarzy naruszających regulamin.
Apelujemy do naszych Czytelników o zamieszczanie przemyślanych komentarzy. Administrator portalu ma obowiązek udostępnić organom państwowym na ich wniosek dane użytkowników zamieszczających groźby karalne, komentarze obraźliwe bądź naruszające dobra osobiste. Nasz portal pozwala na dodawanie komentarzy bez rejestracji apelujemy jednak o niewykorzystywanie "pozornej" anonimowości do obrażania innych osób.
NIE HEJTUJĘ, BO SZANUJĘ !!!

Kod antyspamowy
Odśwież