BO Małopolski ruszy pod koniec maja

Znamy już harmonogram tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Zainteresowani zgłaszaniem swoich pomysłów mają jeszcze trochę czasu na ich dopracowanie, bowiem przyjmowanie zadań rozpocznie się 29 maja.

BO Bukowna: głosowanie czas zacząć

Już w poniedziałek, 20 marca, rusza głosowanie na zadania zgłoszone do drugiej edycji Budżetu Obywatelskiego Bukowna. Po zweryfikowaniu wszystkich propozycji do wyboru są 22 inwestycje: 15 okręgowych i 7 ogólnomiejskich.

BO Małopolski 2017 na zmienionych zasadach

Mieszkańcy Małopolski, podobnie jak w ubiegłym roku, będą mogli zgłaszać i wybierać zadania przeznaczone do realizacji w ramach Budżetu Obywatelskiego. Nie znamy jeszcze dokładnych terminów dotyczących składania wniosków czy głosowania. Wiadomo na pewno, że zwiększono środki przeznaczono na obywatelskie projekty oraz zmieniono nieco zasady głosowania.

Ruszyła druga edycja BO Bukowna!

Od środy, 11 stycznia mieszkańcy Bukowna mogą zgłaszać swoje pomysły do drugiej edycji Budżetu Obywatelskiego. Magistrat czeka na wnioski do 17. lutego. Wzorem ubiegłego roku, każdy uprawniony bukowianin może złożyć dwie propozycje.