Ćwiczenia wojska na Pustyni

W dniach 12-14 czerwca na Pustyni Błędowskiej realizowane będą ćwiczenia taktyczne. Zalecana jest szczególna ostrożność w czasie przebywania w pobliżu placu ćwiczeń Wojska Polskiego.

Przerwa w dostawie wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Olkuszu zawiadamia że w związku z pracami na sieci wodociągowej w Kwaśniowie Dolnym ul. Główna, wystąpi przerwa w dostawie wody dla Odbiorców miejscowości Kwaśniów Dolny ulic Cieślińskiej, Głównej, Dworskiej, Krzewowej, Piaskowej.

Przerwa w dostawie wody

PWiK Sp. z o.o. z siedzibą w Olkuszu, ul. Kluczewska 4 zawiadamia, że z powodu usuwania awarii sieci wodociągowej wystąpi przerwa w dostawie wody dla części miejscowości Osiek od nr 195 do nr 183 oraz wystąpią zakłócenia w dostawie wody dla miejscowości: Zimnodół, Zawada, Gorenice w dniu 22.03.2017 r. od godz. 7.00 do godz. 15.00.

Uwaga na oszustów podających się za pracowników administracji!

Oszuści nieustannie modyfikują swoje metody działań. Popularne metody na wnuczka, policjanta, funkcjonariusza CBŚ, pracownika ZUS, administracji czy gazowni znane są już w całym kraju. Nie brakuje jednak osób, które wciąż dają się oszukać. Ofiarami oszustw padają zazwyczaj osoby starsze i samotne.