Zostań policjantem

Przyjdź – sprawdź – zdecyduj.
Prestiż wykonywania zawodu zaufania społecznego, przejrzysta ścieżka kariery, możliwość ciągłego rozwoju osobistego, stabilne zatrudnienie w instytucji państwowej, to tylko niektóre plusy służby w Policji.

Sprostowanie

Nawiązując do informacji zawartych w artykule pt. „Pozwolenia wkrótce zostaną cofnięte, a góra śmieci wciąż rośnie!” z dnia 16 czerwca 2017 r. informuję, iż zawierał on nieprawdziwe informacje, tj. nieprawdą jest, że w dniu opublikowania artykułu Firma „Inox-Tech” Wojciech Chmielewski była jedną z firm, które zwoziły do Osady tony śmieci.

Sołtysi na start!

Do 17 lipca przyjmowane są zgłoszenia do konkursu „Najlepszy Sołtys Województwa Małopolskiego 2016”. Organizatorem jest Małopolskie Stowarzyszenie Sołtysów, pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego.

Ćwiczenia wojska na Pustyni

W dniach 12-14 czerwca na Pustyni Błędowskiej realizowane będą ćwiczenia taktyczne. Zalecana jest szczególna ostrożność w czasie przebywania w pobliżu placu ćwiczeń Wojska Polskiego.

Przerwa w dostawie wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Olkuszu zawiadamia że w związku z pracami na sieci wodociągowej w Kwaśniowie Dolnym ul. Główna, wystąpi przerwa w dostawie wody dla Odbiorców miejscowości Kwaśniów Dolny ulic Cieślińskiej, Głównej, Dworskiej, Krzewowej, Piaskowej.