Krakowskie Dukaty trafiły do naszych przedsiębiorców

Szefowie czterech firm z terenu powiatu olkuskiego zostali uhonorowani prestiżowymi nagrodami przyznawanymi małopolskim przedsiębiorcom i samorządowcom. Krakowskie Dukaty wręczono podczas gali 166-lecia krakowskiej Izby Przemysłowo – Handlowej, która odbyła się w Małopolskim Ogrodzie Sztuki.

FTT Wolbrom SA świętuje sukces inwestycyjny

Jeden z największych i najstarszych zakładów przemysłowych funkcjonujących na terenie Wolbromia – Fabryka Taśm Transporterowych gruntownie modernizuje swoje linie produkcyjne. W ostatnich miesiącach dokonano poważnych zakupów, które dostosowują produkcję do wymogów współczesnego rynku.

INTERMAG liderem małopolskiej gospodarki

Olkuska spółka INTERMAG, jeden z największych w Europie środkowo-wschodniej producentów nawozów i biostymulatorów, została laureatem Małopolskiej Nagrody Gospodarczej 2016 dla najprężniej działających firm w kategorii średnich przedsiębiorstw.

Capri - siła i smak tradycji nieprzerwanie od 25 lat!

Kiedy w 1990 roku przy ul. Miłej zaczęto sprzedawać słodkie specjały, w Olkuszu podobnych zakładów jeszcze nie było. Rok później otwarto również salę weselną, która przez lata zgromadziła setki imprez okolicznościowych. W Capri od ćwierćwiecza stawiają na smak i tradycję. Teraz przyszedł czas na coś nowego. Zmieniamy się dla Was! – zapewniają właściciele.