Kronika policyjna 17 sierpnia

Klucze. Włamanie do sklepu
W nocy 11 sierpnia 2017 roku nieustaleni na chwilę obecną sprawcy włamali się do jednego ze sklepów ogólnospożywczych w Kluczach. Złodzieje ukradli pieniądze w kwocie około 4 tysiące złotych. Sprawą kradzieży z włamaniem zajmują się funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kluczach.

Kronika policyjna 10 sierpnia

Olkusz. Kradzież tablic rejestracyjnych
4 sierpnia br. przy ulicy Zacisze w Olkuszu, nieustalony do chwili obecnej sprawca ukradł tablice rejestracyjne z samochodu osobowego marki VW Golf na szkodę mieszkańca Wolbromia. Sprawą kradzieży zajmują się policjanci z komendy w Olkuszu.

Policyjny pościg za kierowcą saaba

W środę 9 sierpnia, tuż przed godz. 7 rano olkuscy policjanci z wydziału ruchu drogowego ruszyli w pościg za 27-letnim kierowcą saaba, bowiem ten nie zatrzymał się na sygnał funkcjonariuszy. Jaki był powód ucieczki? Niecodzienny.

Pijany kierowca ciągnika

Ponad trzy promile alkoholu w organizmie miał kierowca ciągnika rolniczego, który w Podlesiu Rabsztyńskim doprowadził do zderzenia z motorowerzystą.

Kronika policyjna 3 sierpnia

Olkusz. Kradzież gier na konsole Play Station 4
Olkuska Policja ustala sprawcę kradzieży, do której doszło 20 lipca br. w jednym ze sklepów elektronicznych. Nieznany sprawca, wyciągnął 6 gier z zabezpieczających je opakowań i niepostrzeżenie, wyniósł ze sklepu pozostawiając na półce puste opakowania. Sklep poniósł straty w kwocie około 840 zł.