Kronika policyjna 19 stycznia

Chechło. Z marihuaną i bez uprawnień
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kluczach zatrzymali 25-latka, który posiadał marihuanę i kierował samochodem bez uprawnień.

Kronika policyjna 12 stycznia

Olkusz. Kolizja na DK 94
W niedzielę 8 stycznia około godziny 14:35 na drodze krajowej nr 94 w kierunku Dąbrowy Górniczej doszło do kolizji drogowej, w której uczestniczyły trzy pojazdy. Kierujący samochodem osobowym marki Kia nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków i uderzył w tył mercedesa, który to z kolei najechał na toyotę. Kierujący kią, za spowodowanie kolizji drogowej, został ukarany mandatem karnym.

Kronika policyjna 4 stycznia

Olkusz. Włamanie do przyczepy
29 grudnia 2016 roku nieustalony do chwili obecnej sprawca włamał się do przyczepy gastronomicznej, z której ukradł laptopa, telefon komórkowy oraz pieniądze. Straty szacuje się na około 3000 złotych. Policjanci z Olkusza pracują nad ustaleniem sprawcy.

Bezpieczny przełom roku i śliski początek stycznia

Za nami okres świąteczno-noworoczny. Pogoda dopisała, a więc i kierowcy mieli ułatwione zadanie. Wzmożony ruch na drogach nie przełożył się na ilość kolizji. Tych w porównaniu do poprzednich lat było mniej niż zwykle, szczególnie Sylwester i Nowy Rok zalicza się do wyjątkowo spokojnych. Śniegiem sypnęło dopiero w poniedziałek i od razu zrobiło się niebezpieczniej.