Kronika policyjna 10 sierpnia

kronika policyjnaOlkusz. Kradzież tablic rejestracyjnych
4 sierpnia br. przy ulicy Zacisze w Olkuszu, nieustalony do chwili obecnej sprawca ukradł tablice rejestracyjne z samochodu osobowego marki VW Golf na szkodę mieszkańca Wolbromia. Sprawą kradzieży zajmują się policjanci z komendy w Olkuszu.


Olkusz. Skradziono cinquecento
Mieszkaniec Olkusza 6 sierpnia br. powiadomił Policję o kradzieży samochodu osobowego marki Fiat Cinquecento. Samochód zaparkowany był na niestrzeżonym parkingu przy ulicy Polnej w Olkuszu. Sprawą zajmują się funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu.

Wolbrom. Wypadek na drodze wojewódzkiej nr 794
W sobotę 5 sierpnia 2017 roku na drodze wojewódzkiej nr 794 Wolbrom doszło do zderzenia dwóch pojazdów: Renault i Saab. Ranne w wypadku zostało 2-letnie dziecko. Do zdarzenia doszło około godziny 18:50. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący renault 22-letni letni mieszkaniec Wolbromia, jadąc w kierunku Wolbromia do centrum, na łuku drogi nie dostosował prędkości, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia z kierującym 40-letnim mieszkańcem Wolbromia. W wyniku tego zdarzenia do szpitala dziecięcego Prokocim w Krakowie został przetransportowany lotniczym pogotowiem ratunkowym 2-letni pasażer samochodu marki Saab. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Kierującemu renault megane zatrzymano prawa jazdy za stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Na miejscu wypadku obecny był technik kryminalistyki, który zabezpieczył ślady, wykonał szkic sytuacyjny i zrobił zdjęcia. Sprawą wypadku zajmują się policjanci z komendy w Olkuszu.

Komentarze  

Olkuszanin 7
+4 #5 Olkuszanin 7 2017-08-10 22:03
A co z rowerzystami na olkuskich chodnikach ?? Znowu głucha cisza ? Może Policja olkuska chociaż wypowie się dlaczego milczy ! . A na 1000-lecia znowu potracona została przez rowerzystę w sobotę na przystanku starsza Pani w niebieskiej kurteczce, a rowerzysta jeszcze siarczyście zaklął w jej kierunku. Czy Polica Olkuska wreszcie podejmie sprawę rowerzystów na chodnikach.czy nadal będzie tolerować te święte krowy łamiące obowiązujące prawo ??? .A pieszym i kierowcom wlepiać będzie mandaty za drobiazgi. A co na ten temat miałby do powiedzenia Pan Burmistrz ? No bardzo ciekawe. ???
Cytować | Zgłoś administratorowi
emil
+5 #4 emil 2017-08-10 20:38
jest o wiele więcej wypadków ,pobić ,,,,a policja w przeglądzię olkuskim publikuje z cenzurą .
Cytować | Zgłoś administratorowi
P X T
+6 #3 P X T 2017-08-10 13:23
Cytuję Kiedy:
Kiedy skończy się to złodziejstwo w Olkuszu. Policja tylko potrafi umażać sprawy po 2 tygodniach

Oj kochany. Nie wszystkie sprawy umarza. Jak byś wypił piwko w parku, albo za "niemanie" światła przy rowerze nawet gdybyś go prowadził, to Ci nikt nic nie umorzy, ba nawet zaostrzy i dołoży np. znieważenie jakby Ci przyszło do głowy, że może by tak Ci się przedstawili. Nawet Cię zaatakują pod warunkiem, że jest ich więcej a Ty sam jeden, a potem Tobie przypiszą agresję. Jak zauważą większe grupy np. podalkoholizowanej agresywnej młodzieży to raczej unikają takich spotkań i udają, że ich nie widzą.
Cytować | Zgłoś administratorowi
Kiedy
+9 #2 Kiedy 2017-08-10 12:55
Kiedy skończy się to złodziejstwo w Olkuszu. Policja tylko potrafi umażać sprawy po 2 tygodniach
Cytować | Zgłoś administratorowi
pavv
+9 #1 pavv 2017-08-10 11:38
Mocujcie dalej te tablice w reklamowe rameczki z chińskiego plastiku, a potem płaćcie za wydanie nowych! Wystarczą 4 wkręty i 10 min roboty i nikt już nie tknie waszych blach.
Cytować | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Przegląd Olkuski nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Komentarze obraźliwe, szkalujące i naruszające ogólnie przyjęte normy współżycia społecznego będą usuwane. Prosimy o rozwagę w formułowaniu wypowiedzi. Chcielibyśmy, żeby dyskusja była rzeczowa i pożyteczna dla innych internautów. Zastrzegamy sobie możliwość usuwania komentarzy, których forma i treść znacznie odbiegają od tematu artykułu, przyjętej etykiety internetowej oraz naszego regulaminu. Jako redakcja szanujemy wolność i swobodę wypowiedzi, ale cenimy sobie również dbałość o kulturę języka
UWAGA: jeśli chcesz zamieszczać komentarze pod własnym imieniem i nazwiskiem musisz się zarejestrować. Rejestracja i używanie awatarów zapobiega także podszywaniu się innych internautów pod wybrany przez Ciebie nick. Komentarze użytkowników ukazują się w czasie rzeczywistym. Zachęcamy do zgłaszania administratorowi komentarzy naruszających regulamin.
Apelujemy do naszych Czytelników o zamieszczanie przemyślanych komentarzy. Administrator portalu ma obowiązek udostępnić organom państwowym na ich wniosek dane użytkowników zamieszczających groźby karalne, komentarze obraźliwe bądź naruszające dobra osobiste. Nasz portal pozwala na dodawanie komentarzy bez rejestracji apelujemy jednak o niewykorzystywanie "pozornej" anonimowości do obrażania innych osób.
Do wszystkich którzy NIE ZROZUMIELI zamieszczonego powyżej apelu: zapewne zauważyli Państwo, że zostaliśmy zmuszeni do usunięcia niektórych komentarzy z naszej strony. Nie jest to wyrazem naszej cenzury, próby ograniczania prawa do merytorycznej dyskusji czy też wolności wypowiedzi, lecz jedynie stosowaniem się do przepisów obowiązującego prawa. Komentarze są usuwane na podstawie uzasadnionego wniosku pokrzywdzonej osoby lub w wyniku PROWADZONEGO POSTĘPOWANIA o zniesławienie, naruszenie dóbr, z powodu gróźb karalnych itp. Redakcja ma OBOWIĄZEK UDOSTĘPNIĆ (na podstawie pisemnego wniosku) uprawnionym organom dane użytkowników którzy takie komentarze zamieścili oraz usunąć je z publikacji. W pewnych kręgach nastała wręcz moda na ustalanie tożsamości komentujących, więc PONOWNIE APELUJEMY o zamieszczanie przemyślanych komentarzy.
NIE HEJTUJĘ, BO SZANUJĘ !!!