„Tak! Dla bezpieczeństwa”. Zapraszamy!

tak dla bezpieczenstwaRedakcja „Przeglądu Olkuskiego” i Komenda Powiatowej Policji w Olkuszu serdecznie zapraszają na akcję „Tak! Dla bezpieczeństwa” podczas Dni Olkusza. W niedzielę, 28 maja w godz. 12.00 – 16.00, młodsi i starsi na naszym stoisku będą zgłębiać tajniki policyjnej pracy pod czujnym okiem Inspektora Wawelka.

Dzieci dowiedzą się m. in., jak wygląda policyjny motocykl, co skrywa walizka technika kryminalistyki. Policjanci będą pobierać odciski palców, a każdy z uczestników otrzyma swoją kartę daktyloskopijną. Dorośli będą mogli z kolei wypróbować alkogogle i narkogogle. Na naszych gości czekają liczne niespodzianki.

 

Komentarze  

...
+2 #13 ... 2017-05-27 13:51
Cytuję jaaa:
"Dzieci dowiedzą się m. in., jak wygląda policyjny motocykl."
Może czas wyjść z komendy(nie zza biurek) i pokazać się na mieście panie z.

Może lepiej niech nie wychodzą bo narobią szkód więcej niż pożytku :-x
Cytować | Zgłoś administratorowi
jaaa
+2 #12 jaaa 2017-05-26 22:06
"Dzieci dowiedzą się m. in., jak wygląda policyjny motocykl."
Może czas wyjść z komendy(nie zza biurek) i pokazać się na mieście panie z.
Cytować | Zgłoś administratorowi
jaaa
+3 #11 jaaa 2017-05-26 21:54
Jaki pan taki kram...
Cytować | Zgłoś administratorowi
ciekawy
+6 #10 ciekawy 2017-05-23 12:38
Cytuję pavv:
Cytuję PXT:
"niezawisłym" i "niezależnym" sądownictwem


Oksymoron.

Niebezpieczne osobniki będą uczyć dzieci bezpieczeństwa, to jest dopiero oksymoron.
Choćby się posrali na rzadko to ocieplenie sobie wizerunku przy wykorzystywaniu dzieci już nie zadziała, szkoda czasu.
Cytować | Zgłoś administratorowi
...
+2 #9 ... 2017-05-23 06:24
Uprzywilejowana wyższa kasta w habicie z łańcuchem i godłem na szyi.
https://www.wprost.pl/kraj/10055964/Pijana-sedzia-sprawca-kolizji-Miala-25-promila.html
Cytować | Zgłoś administratorowi
pavv
+1 #8 pavv 2017-05-22 20:24
Cytuję PXT:
"niezawisłym" i "niezależnym" sądownictwem


Oksymoron.
Cytować | Zgłoś administratorowi
PXT
+5 #7 PXT 2017-05-22 20:00
Cytuję pavv:
W ciągu ostatniego roku powaga dla policji spadła do poziomu bruku po którym się poruszają, a po wydarzeniach z ostatnich kilku dni utwierdziłem się w przekonaniu, że nie będę już słuchał ich jakichkolwiek poleceń. Mają sprawę - niech napiszą pismo, albo e-maila wyślą.

Sprawa Igora jest sprzed roku ale dopiero teraz wyszła, bo informacje o niej blokowała kastowa prokuratura z uprzywilejowanym policyjnym zwierzchnictwem i kto wie czy również "niezawisłym" i "niezależnym" sądownictwem, ale ojciec Igora przy pomocy dziennikarzy ją wywlókł w końcu po długiej walce im się udało.
Cytować | Zgłoś administratorowi
pavv
+5 #6 pavv 2017-05-22 19:09
W ciągu ostatniego roku powaga dla policji spadła do poziomu bruku po którym się poruszają, a po wydarzeniach z ostatnich kilku dni utwierdziłem się w przekonaniu, że nie będę już słuchał ich jakichkolwiek poleceń. Mają sprawę - niech napiszą pismo, albo e-maila wyślą.
Cytować | Zgłoś administratorowi
...
+7 #5 ... 2017-05-22 18:26
policyjny mundur jest już tak zhańbiony, że czas pomyśleć nie tylko o wyczyszczeniu szeregów ale i uszyciu mundurów o nowym designie takim, aby zupełnie nie przypominał obecnego, jego się już nie da oczyścić nawet domestos nie pomoże.
Cytować | Zgłoś administratorowi
theon
+7 #4 theon 2017-05-22 17:47
ja liczę na pokazy mówienia na ty do upolowanego obywatela :-) może też pokażą techniki zastraszania przestępców przechodzących przez ulicę, gdy ci chcą nagrywać interwencję 8)
Cytować | Zgłoś administratorowi
PXT
+6 #3 PXT 2017-05-22 10:08
Cytuję Red WW:
Na naszych gości czekają liczne niespodzianki.

W ramach zgłębiania tajników mogę posłużyć do pokazu sztuki przyduszania po skuciu kajdankami, bo jestem w tym doświadczony. Myślę że to będzie duża atrakcja zgłębiania wiedzy o policyjnej pracy. Do pokazów możliwości paralizatora mogę przyprowadzić kolegę elektryka, który jest już wytrenowany w przyjmowaniu na klatę dużych napięć.
Oczywiście pod warunkiem czujnego oka inspektora Wawelka w toytoyu.
Cytować | Zgłoś administratorowi
ciekawy
+8 #2 ciekawy 2017-05-22 01:47
A pokażą dzieciom jak się zakłada kajdanki i jak działa paralizator?
Cytować | Zgłoś administratorowi
...
+5 #1 ... 2017-05-21 19:58
"młodsi i starsi na naszym stoisku będą zgłębiać tajniki policyjnej pracy pod czujnym okiem Inspektora Wawelka."
Hmmm bezpieczeństwo obywateli... trzeba by też przedstawić te bezpieczeństwo przez liczne patologie pokroju sprawy Igora Stachowiaka___ http://www.gazetawroclawska.pl/wiadomosci/a/szokujace-zdjecia-z-komisariatu-tak-umieral-igor-stachowiak-film,12096346/
Cytować | Zgłoś administratorowi