Konsultacje czwartej edycji Budżetu Obywatelskiego Olkusza


Ogłoszenie UMiG
W tym roku po raz czwarty mieszkańcy Miasta i Gminy Olkusz będą mogli zadecydować o przeznaczeniu części środków z budżetu Miasta i Gminy Olkusz, uczestnicząc w kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego Miasta i Gminy Olkusz.

Polska zobacz więcej. Weekend za pół ceny

Jeśli ktoś chce ciekawie, a przede wszystkim tanio spędzić weekend powinien koniecznie zapoznać się z ofertą ogólnopolskiej akcji „Polska zobacz więcej. Weekend za pół ceny” zorganizowanej przez Polską Organizację Turystyczną.
W dniach 31 marca – 2 kwietnia 2017 r. turyści mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanych 50 proc. zniżek w ponad 450 obiektach w całej Polsce, jakie biorą udział w akcji.

Tabliczka z numerem 750x90

Posadź swoje Drzewo cz. II

Ogłoszenie SP w Olkuszu
Szanowni Państwo,
bardzo cieszy fakt, że nasza akcja "Posadź swoje Drzewo" spotkała się z ogromnym zainteresowaniem z Waszej strony. W ciągu zaledwie kilku dni zgłosiło się do nas ponad tysiąc osób, składając zamówienia na kilkanaście tysięcy sadzonek drzew! Jesteśmy jednocześnie zadowoleni i zaskoczeni tak dużym zainteresowaniem i troską o środowisko.

Wybitni olkuscy sportowcy nagrodzeni

Z gminy Olkusz pochodzi wielu bardzo utalentowanych sportowców. Co roku w magistracie odbywa się uroczystość, w czasie której najlepsi zawodnicy otrzymują nagrody. W czwartek 9 marca burmistrz Roman Piaśnik złożył gratulacje 31 zawodnikom i trenerom, których osiągnięcia przynosiły chlubę Olkuszowi na zawodach organizowanych w ubiegłym roku na całym świecie. Serdecznie gratulujemy!

Posadź swoje drzewo!

Ogłoszenie SP w Olkuszu
Już wkrótce przekażemy naszym Mieszkańcom sadzonki staropolskich odmian jabłoni (antonówka, kosztela, złota i szara reneta, malinowa, oliwka żółta) oraz sadzonki lipy drobnolistnej.