70 lat razem!

Wspaniały jubileusz – 70-lecie związku małżeńskiego – obchodzili Państwo Lucjan i Helena Siordek z Ryczówka. Jubilatów odwiedził z tej okazji Wójt Gminy Klucze Norbert Bień, aby złożyć im życzenia i wręczyć upominki oraz kwiaty.

Żywność dla najbardziej potrzebujących

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bolesławiu przystąpił po raz kolejny do udziału w Programie Operacyjnym Pomoc Żywnościowa 2014-2020 Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym realizowanego w Podprogramie 2016.

Bezpłatna godzina na pływalni dla seniorów

Burmistrz Miasta Bukowno informuje oraz zachęca Seniorów w wieku 55+ zamieszkałych na terenie Bukowna do aktywnego wypoczynku w weekend. Od stycznia 2017 r. w każdą sobotę w godzinach 16.30 do 17.30 osoby, które ukończyły 55 lat, chcące poprawić swoje samopoczucie i ogólną sprawność fizyczną mogą bezpłatnie skorzystać z basenu krytego w Zespole Szkół nr 1.

Bezpłatne badania mammograficzne w Bukownie

Burmistrz Miasta Bukowno, Małopolski Oddział Narodowego Funduszu Zdrowia oraz Centrum Medyczne Maszachaba Sp. z o.o. (realizator badań) serdecznie zapraszają na bezpłatne badania mammograficzne.

Spotkanie noworoczne związku AK

Członkowie Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej - Oddział w Kluczach - spotkali się na organizowanym co roku opłatku noworocznym. W spotkaniu z weteranami i podopiecznymi związku uczestniczyli przedstawiciele samorządu, m.in. Wójt Gminy Norbert Bień, księża, a także Poseł Na Sejm RP Agnieszka Ścigaj.