70 lat razem!

Wspaniały jubileusz – 70-lecie związku małżeńskiego – obchodzili Państwo Lucjan i Helena Siordek z Ryczówka. Jubilatów odwiedził z tej okazji Wójt Gminy Klucze Norbert Bień, aby złożyć im życzenia i wręczyć upominki oraz kwiaty.

Spotkanie noworoczne związku AK

Członkowie Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej - Oddział w Kluczach - spotkali się na organizowanym co roku opłatku noworocznym. W spotkaniu z weteranami i podopiecznymi związku uczestniczyli przedstawiciele samorządu, m.in. Wójt Gminy Norbert Bień, księża, a także Poseł Na Sejm RP Agnieszka Ścigaj.

Nagrody dla sportowców

Wójt Norbert Bień spotkał się z młodymi sportowcami z Gminy Klucze, aby wręczyć im nagrody pieniężne za wysokie osiągnięcia sportowe w mijającym roku.

Modernizacja budynku Ośrodka Zdrowia

 

Trwa modernizacja Ośrodka Zdrowia w Kluczach. Obejmie ona przebudowę budynku i wymianę instalacji. Ośrodek będzie także wyposażony w windę. Modernizacja realizowana jest z budżetu Gminy Klucze.

Kolbark - przerwa w dostawie wody

 

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Olkuszu zawiadamia, że w związku z pracami awaryjnymi na sieci wodociągowej w Kolbarku, wystąpi przerwa w dostawie wody dla odbiorców tej miejscowości.