Posadź swoje Drzewo cz. II

Ogłoszenie SP w Olkuszu
Szanowni Państwo,
bardzo cieszy fakt, że nasza akcja "Posadź swoje Drzewo" spotkała się z ogromnym zainteresowaniem z Waszej strony. W ciągu zaledwie kilku dni zgłosiło się do nas ponad tysiąc osób, składając zamówienia na kilkanaście tysięcy sadzonek drzew! Jesteśmy jednocześnie zadowoleni i zaskoczeni tak dużym zainteresowaniem i troską o środowisko.

Posadź swoje drzewo!

Ogłoszenie SP w Olkuszu
Już wkrótce przekażemy naszym Mieszkańcom sadzonki staropolskich odmian jabłoni (antonówka, kosztela, złota i szara reneta, malinowa, oliwka żółta) oraz sadzonki lipy drobnolistnej.

Kwalifikację wojskową zaczynamy!

6 marca 2017 r. w Powiecie Olkuskim rozpoczęła się kwalifikacja wojskowa. Prace Powiatowej Komisji Lekarskiej uroczyście rozpoczął Wicestarosta Olkuski Jan Orkisz i Komendant WKU Kraków ppłk Andrzej Szymański. Komisja pracować będzie w gmachu Miejskiego Ośrodka Kultury w Olkuszu do 31 marca br. i skontroluje zdolność do czynnej służby wojskowej u 561 poborowych z Powiatu Olkuskiego.

Półmetek kadencji

OGŁOSZENIE STAROSTY OLKUSKIEGO
Szanowni Państwo,
20 stycznia będzie dokładnie dwa lata jak objąłem ster zarządzania powiatem olkuskim. Wobec powyższego czuję się w obowiązku przedstawić Państwu sprawozdanie za ten okres. Poniżej przywołam najważniejsze sprawy oraz w zarysie przedstawię plany na najbliższy czas.