Wakacje czas zacząć! [ZDJĘCIA]

Od piątku społeczność szkolna ma wakacje. Po długich miesiącach wytężonej pracy i nauki, teraz kilka tygodni odpoczynku i ładowania akumulatorów na wrzesień. Wszak nowy semestr przyniesie ze sobą wiele zmian.

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

23 czerwca 2017 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Uczniowie, którzy cały rok systematycznie i wytrwale pracowali otrzymali nagrody. Rozdanie Statuetek Jedynki miało swoją dramaturgię, którą znakomicie zbudowała para prowadzących, tj. p. Anna Nowak i p. Łukasz Jarosz.

Szkoła tuż, tuż…

Dnia 20.06.2017 r. grupa „Biedronki” z Przedszkola nr 7 w Olkuszu uroczyście zakończyła rok przedszkolny. Starszaki, które po wakacjach idą do szkoły, zaprezentowały program artystyczny, pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły.

Sportowcy z „7”

Dnia 22.06.2017 r. drużyna sportowa z Przedszkola nr 7 („Biedronki”) wraz z nauczycielkami Iloną Filipowicz i Małgorzatą Rudnicką odebrała nagrody Burmistrza dla laureatów i finalistów konkursów.

„Polska Moja Ojczyzna”

Na przełomie maja i czerwca w Przedszkola Nr 7 odbył się konkurs plastyczny „Polska Moja Ojczyzna”. W konkursie wzięły udział wszystkie grupy wiekowe. Do końca maja wpłynęło 13 prac.