Karnawałowe szaleństwo

25 stycznia w Przedszkolu nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego odbył się Bal Karnawałowy wyczekiwany zawsze przez wszystkie przedszkolaki. Od tygodni przecież wymieniały się informacjami, w co się przebiorą, jaki strój już mają/zamówiły/planują włożyć na tę huczną imprezę.

Wiele słów, dwa najważniejsze: Kochamy Was!

Dzieci mają tę niezwykłą zdolność, że kochają miłością bezkrytyczną, nieograniczoną i bezinteresowną. Ale przecież dziadków i babcie, którzy swoim wnukom nieba by uchylili, inaczej kochać się po prostu nie da. Dlatego dzieci z Przedszkola nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego świętowały z dziadkami i babciami uroczyście i z wielkim zaangażowaniem, rozłożywszy to świętowanie na raty.

Pietruszkowy wtorek w „Trójce”

Nie jest to zadanie łatwe, by przekonać przedszkolaki, że powinny jeść pietruszkę, bo po prostu jest zdrowa. Trzeba trochę się natrudzić, żeby dzieci zechciały powąchać i posmakować to warzywo, bo choć zwykle dobrze je znają (raczej z widzenia, niż ze smaku), to najczęściej deklarują, że go nie lubią.

Wiwat Babcia, wiwat Dziadek!

W styczniu w Przedszkolu nr 7 starszaki zaprosiły babcie i dziadków na uroczystość. Przygotowano wiersze, tańce oraz piosenki dla gości z okazji ich święta. Uroczystość uświetnił tort z fajerwerkami przygotowany przez rodziców.

Dzień Babci i Dziadka

25.01.2017 roku w naszym przedszkolu odbyła się  uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci zaprezentowały przed Babciami i Dziadkami swoje umiejętności wokalne, recytatorskie oraz taneczne, aby móc wyrazić swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie i miłość jaką ich obdarzają.