Stypendystka z Gimnazjum w Kluczach

Patrycja Gut, uczennica klasy 2c Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kluczach otrzymała stypendium w ramach projektu „Regionalnego Programu Stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych”.

Sukcesy gimnazjalistki z Bydlina

W Krakowie odbyły się gale finałowe konkursów przedmiotowych i tematycznych za rok szkolny 2016/2017. Uczennica Gimnazjum w Bydlinie Maja Jagła została finalistką Małopolskiego Konkursu Historycznego dla uczniów gimnazjów województwa małopolskiego, do którego zakwalifikowało się tylko 30 uczniów z województwa.

Warsztaty Języka Angielskiego - Malta 2017

Ponad trzydzieścioro uczniów Gimnazjum w Kluczach uczestniczyło w warsztatach językowych na Malcie. Dużo się działo, więc każdy mógł znaleźć dla siebie coś zajmującego – relacjonują uczestnicy zajęć. - Oprócz lekcji w szkole językowej Easy School of Languages w stolicy Malty oraz zadań językowych w terenie, był też czas na zwiedzanie i relaks. Uczniowie mieszkali w domach rodzin maltańskich.

Zakończenie konkursu na Tryptyk Wielkanocny

30 maja Gimnazjum w Bydlinie odbyło się uroczyste zakończenie Diecezjalnego Konkursu na Tryptyk Wielkanocny pod patronatem Ks. Bpa Dra Piotra Skuchy. Konkurs jest organizowany przez Gimnazjum i Parafię w Bydlinie. Uczestniczą w nim uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z terenu Diecezji Sosnowieckiej.

Wizyta niemieckiej młodzieży

W dniach 18.04-23.04 2017 r. mieliśmy zaszczyt być gospodarzami podczas wizyty grupy młodzieży niemieckiej z Chrześcijańskiego Stowarzyszenia Młodych Ludzi (CVJM), która składała się z sześciu nastoletnich, pełnych energii Niemców oraz ich niezawodnego opiekuna Matthiasa Kopki.