Mam Talent 2017

13 czerwca 2017 r. w naszej szkole miało miejsce niezwykłe wydarzenie! Przez cały rok szkolny trwał konkurs na „Najlepszy Samorząd Klasowy Szkoły Podstawowej nr 1 im Mikołaja Kopernika”, w którym to konkursie brały udział wszystkie samorządy klas IV – VI.

SP w Kluczach z Tytułem Naukowej Szkoły Ignacego

Tylko 16 szkół w Polsce otrzymało tytuły Naukowej Szkoły Ignacego w ogólnopolskim konkursie „Być jak Ignacy”, propagującym polską myśl naukową i wiedzę o wynalazcy i przedsiębiorcy Ignacym Łukasiewiczu. Wśród najlepszej szesnastki jest Szkoła Podstawowa w Kluczach!

ERASMUS PLUS w Szkole Podstawowej w Kluczach

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kluczach otrzymała grant na realizację projektu pt. "Innowacje pedagogiczne kluczem do nowoczesnej edukacji" autorstwa Anety Miszczyńskiej w ramach programu Erasmus plus - Mobilność edukacyjna -akcja KA1.

I Powiatowy Maraton Języka Angielskiego w SP w Osieku

W dniu 2 czerwca 2017 roku w Szkole Podstawowej w Osieku odbyła się Gala Finałowa kończąca zmagania w I Powiatowym Maratonie Języka Angielskiego, zorganizowanego przez nauczycielki: Joannę Stanek i Dorotę Stachowicz-Mączkę oraz dyrektora szkoły: Pawła Czarnotę.