Wspaniały weekend pływaków Omegi!

Kapitalnie walczyli nasi pływacy wychowankowie trenera Jerzego Borzęckiego w Mistrzostwach Polski Juniorów 15 letnich na pływalni AQUA w Lublinie i WODNEJ NUCIE w Opolu, gdzie pływali juniorzy 16-letni.

33. Piłkarska Kadra Czeka – Zamość 2017

Brązowa Orbita!
Drużyna piętnastolatków Orbity Bukowno, reprezentująca Małopolskę, zdobyła brązowy medal w 33. edycji turnieju "Piłkrska Kadra Czeka", którego finał ogólnopolski odbył się w Zamościu. Wygrało Lubelskie przed Łódzkim, z którym Orbita przegrała walkę o awans do finału po dramatycznej serii rzutów karnych.

Aktywny wypoczynek Jurajskich Karateków OYAMA w Łebie

Od 26 czerwca 2017 r. do 8 lipca 2017 r. liczna grupa dzieci i młodzieży z Jurajskiego Klubu OYAMA Karate w Olkuszu wraz z sympatykami naszego Klubu z Gminy Olkusz, Wolbrom, Klucze, Bolesław, Bukowno, Trzyciąż i Powiatu Krakowskiego aktywnie wypoczywała w Łebie.

Silvers. Do trzech razy sztuka!

Kibice futbolu amerykańskiego w II-ligowym wydaniu nie zawiedli się. Pojedynek Tigers z Silvers - wzorem poprzednich spotkań - miał być zacięty i taki rzeczywiście był, z tą różnicą, że tym razem to olkuszanie zeszli z boiska jako zwycięzcy! Kluczem do sukcesu podopiecznych Marcina Michalczewskiego okazała się świetna pierwsza połowa.

Słowik U-15 w I lidze!

- Kiedy jesienią ubiegłego roku rocznik 2001 odchodził z trampkarzy, a 2003 przychodził do drużyny, nikt nie postawiłby na nas nawet złamanej złotówki, że w następnym roku odniesiemy ligowe zwycięstwo i wywalczymy awans – przyznaje Paweł Curyło, trener Trampkarzy. Ci, którzy wtedy szczerze wątpili w możliwości tego zespołu, teraz muszą uderzyć się w pierś. Ekipa U-15 wiosną grała jak z nut i dzięki temu triumfowała w II-ligowych rozgrywkach.