Marcin Księżyk: „Pierwsza trójka jest w naszym zasięgu”

Piłkarki ręczne olkuskiego SPR-u w środę spotkaniem w ramach 1/8 finału Pucharu Polski PGNiG Superligi Kobiet zainaugurowały grę o stawkę w 2017 roku. Nieznaczna porażka wstydu Srebrnym Lwicom na pewno nie przynosi, a jedynie motywuje przed ruszającą w sobotę rundą rewanżową w rozgrywkach I ligi. Zespół prowadzony przez Marcina Księżyka wiosną chce włączyć się do walki o czołowe lokaty.

SPR. Koniec pucharowej przygody [ZDJĘCIA]

SPR Olkusz – Piotrcovia Piotrków Trybunalski 28:30 (14:12)
Przez ponad trzy kwadranse wydawało się, że w olkuskiej hali MOSiR-u może dojść do ogromnej niespodzianki, jaką bez wątpienia byłoby zwycięstwo I-ligowego SPR-u z grającą w PGNiG Superlidze Piotrcovią Piotrków Trybunalski. Lwice długo prowadziły z faworytem, ale w końcówce górę wzięło doświadczenie i większe pole manewru jeśli chodzi o boiskowe zmiany.

Orbita mistrzem Zagłębia!

Orbita Bukowno 2005 została halowym mistrzem Podokręgu Sosnowiec. Najlepszym piłkarzem turnieju rozgrywanego w hali AKSu Niwka został wybrany obrońca Orbity Franciszek Sierka, a królem strzelców został jej napastnik Adrian Iwański. W nagrodę za mistrzostwo Zagłębia Orbita reprezentować będzie Podokręg Sosnowiec w halowych mistrzostwach Śląska.

Słowik. Z wizytą u Mistrzów Polski

Przez ostatni tydzień blisko pięćdziesięciu młodych olkuskich piłkarzy brało udział w corocznym zimowisku organizowanym przez Słowika. Po dużej dawce zajęć treningowych, meczów kontrolnych i wyjazdach integracyjnych, nadszedł czas na efektowne zakończenie Winter Campu. Mocna delegacja OKS-u wybrała się do Warszawy na stadion Mistrzów Polski – stołecznej Legii.