Siatkarskie zmagania o Puchar Srebrnego Miasta [ZDJĘCIA]

Zespół Volley Dąbrowa Górnicza został zwycięzcą tegorocznego Otwartego Turniej Siatkówki o Puchar Srebrnego Miasta. Triumfatorzy zmagań wygrali wszystkie pięć spotkań, w wielkim finale całodziennej imprezy pokonując bez straty seta AZS UP Kraków.

Piłkarska wiosna 2017 (1)

Stało się! Po ponad trzech miesiącach przerwy, na zielone boiska wrócili zawodnicy rywalizujący o ligowe punkty. Piłkarska wiosna wystartowała, a jej otwarcie mieliśmy naprawdę mocne. Już na samym wstępie Pogoń Miechów sięgnęła po Puchar Polski na szczeblu Podokręgu Olkusz. W sobotnim finale miechowianie 3:0 pokonali Przebój Wolbrom.

Tabliczka z numerem 750x90

Kamil Wichary srebrnym medalistą MP

LKS Kłos Olkusz bogatszy o kolejny medal Mistrzostw Polski. Srebrny krążek w biegu przełajowym na 3000 metrów wśród 18-latków zdobył Kamil Wichary, podopieczny trenera Marcina Bujasa.

Waleczni Oyama karatecy wrócili z medalami

W dniu 11 marca 2017 r. w Chorzowie, w Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu odbyły się Mistrzostwa Polski Południowej OYAMA PFK w Kumite, w których wystartowało 143 zawodników i zawodniczek z 17 klubów. Świetnie spisali się karatecy z Jurajskiego Klubu OYAMA Karate w Olkuszu, przygotowani przez Sensei Kazimierza Skalniaka 4 dan, który pełnił funkcję na zawodach sędziego maty i sędziego bocznego.

Ku pamięci mentora i przyjaciela [ZDJĘCIA]

SPR Olkusz po raz szósty zorganizował memoriał Romana Nowosada - nieodżałowanej pamięci trenera, pedagoga i sportowca. Przez dwa dni halę Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji opanowały młode piłkarki ręczne. W sobotę zmagania wygrały gospodynie, w niedzielę najlepsza okazała się drużyna MOSM Tychy.