Silvers. Komplet punktów po czterech meczach

Olkuscy futboliści amerykańscy nie próżnują. Po zwycięstwach nad Hammers i Tigers przyszły dwa kolejne triumfy z najsłabszym w lidze Zagłębiem Steelers. Podopieczni Marcina Michalczewskiego oba spotkania wygrali do zera, potwierdzając swoje aspiracje do awansu na zaplecze Top Ligi.

Silvers. Do trzech razy sztuka!

Kibice futbolu amerykańskiego w II-ligowym wydaniu nie zawiedli się. Pojedynek Tigers z Silvers - wzorem poprzednich spotkań - miał być zacięty i taki rzeczywiście był, z tą różnicą, że tym razem to olkuszanie zeszli z boiska jako zwycięzcy! Kluczem do sukcesu podopiecznych Marcina Michalczewskiego okazała się świetna pierwsza połowa.

Silvers. Pogrom na inaugurację

Kiedy kończą się sezony rozgrywkowe większości dyscyplin drużynowych, do gry wchodzą zawodnicy futbolu amerykańskiego. Oni nie mają wakacji, latem bijąc się o upragnione play-offy, skąd już prosta droga do wymarzonego awansu. Pomimo wielu problemów natury kadrowej i organizacyjnej Silvers Olkusz wrócili do walki o II-ligowe punkty w efektownym stylu. Na Czarnej Górze nie dali szans ekipie Hammers Łaziska Górne.

Silvers. Wicemistrz Słowacji pokonany!

Mimo że rozgrywki w II Polskiej Lidze Futbolu Amerykańskiego ruszają dopiero w wakacje, to gracze Silvers Olkusz już rozpoczęli serię gier sparingowych. Ostatni pojedynek w Dąbrowie Górniczej był niezwykły, bowiem naprzeciwko ekipy trenera Marcina Michalczewskiego stanął wicemistrz słowackiej ekstraklasy Żylina Warriors. Rywale zeszli z boiska pokonani.

Silvers. Międzynarodowy debiut

Brak upragnionego awansu do I ligi wcale nie zniechęcił olkuskich futbolistów amerykańskich, którzy walkę o sportowe marzenia zapowiadają także na obecny rok. Przygotowania do nowego sezonu trwają, a ich ważnym punktem jest najbliższy mecz kontrolny z Żyliną Warriors.