Półfinał PLFA II nie dla Silvers

SILVERS Olkusz – LAKERS Olsztyn 16:30 (0:7, 8:14, 0:9, 8:0)
Silvers Olkusz są w pierwszej ósemce najlepszych II-ligowych zespołów futbolu amerykańskiego w Polsce. Na ten wynik „Srebrni” ciężko pracowali przez pięć lat. O ewentualny skok w krajowej hierarchii powalczą dopiero w przyszłym roku, ponieważ w niedzielę przegrali walkę o półfinał fazy play-off z Lakers Olsztyn. Mimo porażki podopieczni Marcina Michalczewskiego nie mają się czego wstydzić. Dali z siebie wszystko, na boisku zostawili mnóstwo zdrowia i pasji.

Bitwa o półfinał z Olsztynem

Nadchodzi sądny dzień dla Silvers Olkusz. Nasi futboliści po pięciu latach starań w końcu dopięli swego i zagrają w barażach o I ligę. Mecz z Lakers Olsztyn wyjątkowo nie na Czarnej Górze, a na boisku w Gorenicach.

Pieczęć na awansie do play-offów

Silvers Olkusz – Zagłębie Steelers 28:0 (0:0, 14:0, 6:0, 8:0)

Historyczny moment dla drużyny Silvers. Olkuscy futboliści po trzech latach występów w II Polskiej Lidze Futbolu Amerykańskiego wywalczyli upragniony awans do fazy play-off, skąd już prosta droga do promocji na zaplecze Topligi. W decydującym o kwalifikacji meczu pokonali u siebie Zagłębie Steelers.

Porażka, która nic nie zmienia

                TIGERS Kraków - SILVERS Olkusz 23:21
                               (7:13, 8:8, 8:0, 0:0)
Silvers Olkusz znaleźli pogromcę. W „bitwie o Małopolskę” lepiej wypadli Tigers Kraków, wygrywając z ekipą Marcina Michalczewskiego 23:21. Mimo pierwszych w tym sezonie straconych punktów „Srebrni” nadal przewodzą II-ligowej tabeli.