Kamil Wichary srebrnym medalistą MP

LKS Kłos Olkusz bogatszy o kolejny medal Mistrzostw Polski. Srebrny krążek w biegu przełajowym na 3000 metrów wśród 18-latków zdobył Kamil Wichary, podopieczny trenera Marcina Bujasa.

Bogaci w sukcesy, biedni finansowo

Przy okazji otwarcia wystawy upamiętniającej genialnego konstruktora szybowców Antoniego Kocjana, jaka w poniedziałek 20 lutego odbyła się w siedzibie Centrum Kultury przy ul. Szpitalnej 32, próbkę swoich niemałych umiejętności zaprezentowali modelarze z olkuskiego Kłosa. Ich projekty od lat zaliczają się do ścisłej krajowej czołówki, a z każdych mistrzowskich zawodów przywożą po kilkanaście medali.

Tabliczka z numerem 750x90

Lekkoatletyczne mistrzostwa z „życiówkami”

Po wakacjach do zmagań lekkoatletycznych powrócili zawodnicy olkuskiego „Kłosa”. Na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików podopieczni trenerów Mentlewiczów uzyskali kilka cennych wyników, a niektórzy ze sportowców poprawili swoje rekordy życiowe.

O krok od medalu Mistrzostw Polski

W miniony weekend we Wrocławiu odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w lekkiej atletyce. Najlepiej ze startujących olkuszan wypadł Kamil Wichary, który w biegu na 3000 metrów w kategorii juniorów młodszych został czwartym zawodnikiem w kraju.