Orbita mistrzem Zagłębia!

Orbita Bukowno 2005 została halowym mistrzem Podokręgu Sosnowiec. Najlepszym piłkarzem turnieju rozgrywanego w hali AKSu Niwka został wybrany obrońca Orbity Franciszek Sierka, a królem strzelców został jej napastnik Adrian Iwański. W nagrodę za mistrzostwo Zagłębia Orbita reprezentować będzie Podokręg Sosnowiec w halowych mistrzostwach Śląska.

Słowik. Z wizytą u Mistrzów Polski

Przez ostatni tydzień blisko pięćdziesięciu młodych olkuskich piłkarzy brało udział w corocznym zimowisku organizowanym przez Słowika. Po dużej dawce zajęć treningowych, meczów kontrolnych i wyjazdach integracyjnych, nadszedł czas na efektowne zakończenie Winter Campu. Mocna delegacja OKS-u wybrała się do Warszawy na stadion Mistrzów Polski – stołecznej Legii.

„Zamknięty Krąg” halowym mistrzem Olkusza

„Zamknięty Krąg” został zwycięzcą tegorocznego Otwartego Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Srebrnego Miasta. W wielkim finale nowi triumfatorzy parkietowych zmagań 1:0 pokonali drużynę „ZGH Bolesław”. Podium uzupełniła ekipa pn. „Leszcze”.

Słowik. Polubili Dolny Śląsk

Młodzi piłkarze olkuskiego Słowika zimą nie próżnują. Tym razem podopieczni Macieja Mroza z rocznika 2007 we Wrocławiu co prawda nie stanęli na podium, ale do Olkusza z ogólnopolskiego turnieju wrócili z bardzo dobrym 6. miejscem. Walkę o najlepszą trójkę przegrali już w pierwszym turniejowym meczu przeciwko miejscowemu Parasolowi, późniejszemu triumfatorowi niedzielnych zmagań.

Olkuski Słowik ponownie w gronie najlepszych!

Po 9. miejscu w stolicy w ramach turnieju organizowanego przez Escolę, dla rocznika 2008 przyszedł czas na zmagania we Wrocławiu. Ich bilans wygląda naprawdę ciekawie – 7 zwycięstw i 3 porażki. Szkoda przede wszystkim jednej z nich, a konkretnie z AP Champions Oława, bo gdyby nie ona, to Słowik grałby o podium, a tak podopiecznym Macieja Mroza i Rafała Pięty pozostała rywalizacja w Lidze Angielskiej, gdzie rozstrzygnęły się losy miejsc 7-12 imprezy pod nazwą "Zdolny Śląsk".