Piłkarska wiosna 2017 (1)

Stało się! Po ponad trzech miesiącach przerwy, na zielone boiska wrócili zawodnicy rywalizujący o ligowe punkty. Piłkarska wiosna wystartowała, a jej otwarcie mieliśmy naprawdę mocne. Już na samym wstępie Pogoń Miechów sięgnęła po Puchar Polski na szczeblu Podokręgu Olkusz. W sobotnim finale miechowianie 3:0 pokonali Przebój Wolbrom.

Sprawiedliwy remis

Orbita – Karpaty Lwów 1:1
Chociaż zawodnicy Orbity strzelili dwa gole, a rywale żadnego to spotkanie zespołu z Bukowna z Karpatami Lwów na otwarcie sezonu wiosennego zakończyło się remisem 1:1. Pierwsza połowa przebiegała pod znakiem przewagi gospodarzy, w drugiej dominowali goście zza wschodniej granicy.

Tabliczka z numerem 750x90

Orbita mistrzem Zagłębia!

Orbita Bukowno 2005 została halowym mistrzem Podokręgu Sosnowiec. Najlepszym piłkarzem turnieju rozgrywanego w hali AKSu Niwka został wybrany obrońca Orbity Franciszek Sierka, a królem strzelców został jej napastnik Adrian Iwański. W nagrodę za mistrzostwo Zagłębia Orbita reprezentować będzie Podokręg Sosnowiec w halowych mistrzostwach Śląska.

Słowik. Z wizytą u Mistrzów Polski

Przez ostatni tydzień blisko pięćdziesięciu młodych olkuskich piłkarzy brało udział w corocznym zimowisku organizowanym przez Słowika. Po dużej dawce zajęć treningowych, meczów kontrolnych i wyjazdach integracyjnych, nadszedł czas na efektowne zakończenie Winter Campu. Mocna delegacja OKS-u wybrała się do Warszawy na stadion Mistrzów Polski – stołecznej Legii.