SPR OLKUSZ WSPIERAJĄ: Miasto i Gmina Olkusz, Przedsiębiorstwo Arkop Sp. z o.o., ZGH Bolesław Sp. z o.o., Ministerstwo Sportu i Turystyki, Bol-Therm Sp. z o.o., BOLTECH Sp z o.o., Creaton Polska, Rapid Sp. z o.o., Pro-Bet S.J., PROFEREM, Bank Zachodni WBK, Piekarnia EMK Ewa&Marek Kiełtyka, Szkoła Nauki Jazdy MARZANNA, Biuro Podróży PRESTIGE. Partnerzy: Kancelaria Prawna Puwalscy&Partners, PabloSport, Drukarnia Grafpress, KARO Sp.z o.o., OSMA Sp.z o.o, Siłownia "Dragon". Współpraca medialna: Przegląd Olkuski, olkuszanin.pl

Marcin Księżyk: „Pierwsza trójka jest w naszym zasięgu”

Piłkarki ręczne olkuskiego SPR-u w środę spotkaniem w ramach 1/8 finału Pucharu Polski PGNiG Superligi Kobiet zainaugurowały grę o stawkę w 2017 roku. Nieznaczna porażka wstydu Srebrnym Lwicom na pewno nie przynosi, a jedynie motywuje przed ruszającą w sobotę rundą rewanżową w rozgrywkach I ligi. Zespół prowadzony przez Marcina Księżyka wiosną chce włączyć się do walki o czołowe lokaty.

SPR. Koniec pucharowej przygody [ZDJĘCIA]

SPR Olkusz – Piotrcovia Piotrków Trybunalski 28:30 (14:12)
Przez ponad trzy kwadranse wydawało się, że w olkuskiej hali MOSiR-u może dojść do ogromnej niespodzianki, jaką bez wątpienia byłoby zwycięstwo I-ligowego SPR-u z grającą w PGNiG Superlidze Piotrcovią Piotrków Trybunalski. Lwice długo prowadziły z faworytem, ale w końcówce górę wzięło doświadczenie i większe pole manewru jeśli chodzi o boiskowe zmiany.

Półfinały MP nie dla Młodych Lwic

Zdecydowanie bardziej szczęścia niż umiejętności zabrakło Juniorkom SPR-u Olkusz, które na drugim końcu Polski w Kwidzynie walczyły o awans do turnieju półfinałowego Mistrzostw Polski. Podopieczne Marcin Księżyka uległy dwóm zespołom gospodyń i ostatecznie zajęły trzecie miejsce. Awans do dalszej fazy zmagań zapewniły sobie dwie najlepsze drużyny.

SPR. Lwice grają dalej!

SPR Olkusz – KPR Ruch Chorzów 27:26 (14:14)
Słabszą postawę pod koniec roku w ligowych rozgrywkach piłkarki ręczne olkuskiego SPR-u powetowały sobie w Pucharze Polski. Srebrne Lwice tuż przed świętami dosyć niespodziewanie pokonały we własnej hali Ruch Chorzów i tym samym awansowały do drugiej rundy pucharowych zmagań.