SPR OLKUSZ WSPIERAJĄ: Miasto i Gmina Olkusz, Przedsiębiorstwo Arkop Sp. z o.o., ZGH Bolesław Sp. z o.o., Ministerstwo Sportu i Turystyki, Recycling Sp.z o.o., BOLTECH Sp z o.o., Creaton Polska, Rapid Sp. z o.o., Pro-Bet S.J., PROFEREM, Bank Zachodni WBK, Piekarnia EMK Ewa&Marek Kiełtyka, Szkoła Nauki Jazdy MARZANNA, Sklep meblowy MAX-MEBLE. Partnerzy: Kancelaria Prawna Puwalscy&Partners, PabloSport, Drukarnia Grafpress, KARO Sp.z o.o., OSMA Sp.z o.o, Siłownia "Dragon". Współpraca medialna: Przegląd Olkuski, olkuszanin.pl

IX Memoriał Juliana Kazibuta

Są ludzie, o których pamięta się długo po ich śmierci. I niekonieczne musi to być ktoś z najbliższej rodziny. Czasem w sercu pozostaje wdzięczność dla tych, którzy za życia służyli pomocą innym i troszczyli się o młodsze pokolenia. Taką postacią bez wątpienia był Julian Kazibut – zasłużony działacz, zawodnik i sponsor olkuskiego szczypiorniaka.

SPR. Radosny finisz sezonu

SPR Olkusz – AZS UMCS Lublin 35:32 (17:17)
Sezon 2016/2017 I Ligi Kobiet dobiegł końca. W ostatnim swoim występie piłkarki ręczne olkuskiego SPR-u godnie pożegnały się z kibicami, pokonując w hali MOSiR-u AZS UMCS Lublin. Srebrne Lwice zmagania zakończyły na 5. pozycji.

SPR. Płock dużo lepszy w meczu o 4. miejsce

SMS ZPRP Płock – SPR Olkusz 30:24 (16:10)
Tylko zwycięstwo w Płocku dawało nadzieje olkuskim szczypiornistkom na zajęcie 4. miejsca w tabeli tegorocznych I-ligowych rozgrywek. Srebrne Lwice zagrały jednak dużo gorzej niż tydzień wcześniej w Warszawie i z parkietu zeszły pokonane.

SPR. Kanonada w stolicy

AZS AWF Warszawa – SPR Olkusz 30:46 (15:21)
Po trzech kolejnych meczach bez zwycięstwa, piłkarki ręczne olkuskiego SPR-u w końcu sięgnęły po komplet punktów. Triumf w Warszawie podopiecznych Marcina Księżyka był niepodważalny, a obie ekipy urządziły sobie prawdziwy festiwal strzelecki. Przez godzinę padło bowiem aż 76 bramek.

SPR. Słaby występ na Pomorzu

MTS Kwidzyn – SPR Olkusz 34:27 (16:8)
Dobre wrażenie, jakie pozostawiły po sobie zawodniczki olkuskiego SPR-u po meczu z Ruchem Chorzów, prysło jak bańka mydlana. Srebrne Lwice w Kwidzynie przegrały już kolejne w tym sezonie spotkanie o I-ligowe punkty i na finiszu rozgrywek powalczą co najwyżej o czwarte miejsce w tabeli.