SPR OLKUSZ WSPIERAJĄ: Miasto i Gmina Olkusz, Przedsiębiorstwo Arkop Sp. z o.o., ZGH Bolesław Sp. z o.o., Ministerstwo Sportu i Turystyki, Bol-Therm Sp. z o.o., BOLTECH Sp z o.o., Creaton Polska, Rapid Sp. z o.o., Pro-Bet S.J., PROFEREM, Bank Zachodni WBK, Piekarnia EMK Ewa&Marek Kiełtyka, Szkoła Nauki Jazdy MARZANNA, Biuro Podróży PRESTIGE. Partnerzy: Kancelaria Prawna Puwalscy&Partners, PabloSport, Drukarnia Grafpress, KARO Sp.z o.o., OSMA Sp.z o.o, Siłownia "Dragon". Współpraca medialna: Przegląd Olkuski, olkuszanin.pl

SPR. Lwice grają dalej!

SPR Olkusz – KPR Ruch Chorzów 27:26 (14:14)
Słabszą postawę pod koniec roku w ligowych rozgrywkach piłkarki ręczne olkuskiego SPR-u powetowały sobie w Pucharze Polski. Srebrne Lwice tuż przed świętami dosyć niespodziewanie pokonały we własnej hali Ruch Chorzów i tym samym awansowały do drugiej rundy pucharowych zmagań.

SPR. Porażka na półmetku sezonu

AZS UMCS Lublin - SPR Olkusz 38:29 (20:15)
Srebrne Lwice po zwycięstwie nad Płockiem do Lublina na mecz przeciwko tamtejszemu UMCS-owi pojechały ze sporymi nadziejami na kolejne punkty. Rzeczywistość okazała się jednak dla zespołu Marcina Księżyka brutalna. Olkuszanki przegrały na wchodzie Polski bardzo wyraźnie. Gospodynie wystąpiły w silnym składzie, posiłkując się zawodniczkami z ekstraklasowego Selgrosu.

SPR. Prezent dla kibiców

SPR Olkusz – SMS ZPRP Płock 29:26 (13:13)
Po kilku słabszych występach, w przeddzień Mikołajek piłkarki ręczne olkuskiego SPR-u po wyrównanym spotkaniu pokonały we własnej hali SMS ZPRP Płock, tym samym sprawiając sobie i kibicom piękny grudniowy prezent. Emocji w tym pojedynku było co niemiara.

Największa lekcja sprawności pod okiem mistrzów

Prawie pięć tysięcy osób wzięło udział w środowej „Największej Lekcji WF'u” jaka odbyła się na warszawskim Torwarze. W bicie rekordu Guinessa w ilości zawodników jednocześnie grających w piłkę ręczną swój mocny wkład mieli młodzi olkuszanie, którzy do stolicy pojechali w sile 86 osób.