SPR OLKUSZ WSPIERAJĄ: Miasto i Gmina Olkusz, Przedsiębiorstwo Arkop Sp. z o.o., ZGH Bolesław Sp. z o.o., Ministerstwo Sportu i Turystyki, Recycling Sp.z o.o., BOLTECH Sp z o.o., Creaton Polska, Rapid Sp. z o.o., Pro-Bet S.J., PROFEREM, Bank Zachodni WBK, Piekarnia EMK Ewa&Marek Kiełtyka, Szkoła Nauki Jazdy MARZANNA, Sklep meblowy MAX-MEBLE. Partnerzy: Kancelaria Prawna Puwalscy&Partners, PabloSport, Drukarnia Grafpress, KARO Sp.z o.o., OSMA Sp.z o.o, Siłownia "Dragon". Współpraca medialna: Przegląd Olkuski, olkuszanin.pl

Ku pamięci mentora i przyjaciela [ZDJĘCIA]

SPR Olkusz po raz szósty zorganizował memoriał Romana Nowosada - nieodżałowanej pamięci trenera, pedagoga i sportowca. Przez dwa dni halę Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji opanowały młode piłkarki ręczne. W sobotę zmagania wygrały gospodynie, w niedzielę najlepsza okazała się drużyna MOSM Tychy.

SPR. "Tylko", albo "aż" punkt w Gliwicach

Sośnica Gliwice – SPR Olkusz 30:30 (15:13)
Zeszłotygodniowa porażka z Jutrzenką Płock nie była raczej wypadkiem przy pracy. Srebrne Lwice na początku rundy rewanżowej w ramach I ligi dalekie są od formy prezentowanej u progu sezonu. Zespół Marcina Księżyka z Gliwic przywiózł tylko punkt, który coraz mocniej oddala od SPR-u szansę ewentualnej promocji do PGNiG Superligi.

Tabliczka z numerem 750x90

SPR. Lekcja pokory od Jutrzenki

SPR Olkusz – Jutrzenka Płock 26:28 (13:15)
Sport bywa nieprzewidywalny. Kibice Srebrnych Lwic mają jeszcze w pamięci niedawne pucharowe starcie z Piotrcovią, w którym SPR walczył jak równy z równy z przedstawicielem Superligi, a teraz ci sami fani muszą przełknąć gorzką pigułkę, jaką bez wątpienia jest porażka ich ulubienic z Jutrzenką Płock. Beniaminek I ligi w olkuskiej hali postarał się o dużą niespodziankę.

SPR. Planowy start rundy rewanżowej

Sambor Tczew – SPR Olkusz 26:29 (12:14)
Po pucharowych emocjach piłkarki ręczne olkuskiego SPR-u wróciły na ligowe parkiety. W pierwszym meczu rundy rewanżowej Srebrne Lwice odniosły planowe zwycięstwo w Tczewie nad zamykającym tabelę Samborem. Wygrana zespołowi Marcina Księżyka nie przyszła jednak łatwo.

Marcin Księżyk: „Pierwsza trójka jest w naszym zasięgu”

Piłkarki ręczne olkuskiego SPR-u w środę spotkaniem w ramach 1/8 finału Pucharu Polski PGNiG Superligi Kobiet zainaugurowały grę o stawkę w 2017 roku. Nieznaczna porażka wstydu Srebrnym Lwicom na pewno nie przynosi, a jedynie motywuje przed ruszającą w sobotę rundą rewanżową w rozgrywkach I ligi. Zespół prowadzony przez Marcina Księżyka wiosną chce włączyć się do walki o czołowe lokaty.