Siatkarskie zmagania o Puchar Srebrnego Miasta [ZDJĘCIA]


Zespół Volley Dąbrowa Górnicza został zwycięzcą tegorocznego Otwartego Turniej Siatkówki o Puchar Srebrnego Miasta. Triumfatorzy zmagań wygrali wszystkie pięć spotkań, w wielkim finale całodziennej imprezy pokonując bez straty seta AZS UP Kraków.

Ósmy turniej przyjaźni

Już po raz ósmy przyjaciele olkuskiego „Mechanika” wzięli udział w turnieju siatkówki pod nazwą „Mecz Pokoleń”. Coroczną rywalizację w Zespole Szkół Nr 1 przy ul. Górniczej tym razem wygrał „Kombajn do zbierania kur po wioskach”.

Tabliczka z numerem 750x90

„Mecz Pokoleń” po raz ósmy

Od ośmiu lat Dyrekcja Zespołu Szkół Nr 1 w Olkuszu zaprasza na siatkarski „Mecz Pokoleń”. Co roku do „Mechanika” zjeżdżają nie tylko nauczyciele i przyjaciele szkoły, ale przede wszystkim jej absolwenci. To właśnie z myślą o nich przed laty powstał ten turniej.

Siatkarze Kłosa walczą o pozycję lidera

Na dwa tygodnie przed zakończeniem regularnych zmagań w siatkarskiej III lidze zawodnicy olkuskiego Kłosa zajmują pozycję wicelidera tabeli i nie są bez szans w walce o sam szczyt zestawienia. Aby tak się stało, podopieczni Romana Sochy muszą wygrać dwa ostatnie mecze.

Zimowe zmagania pod siatką

Para Karol Curyło / Krzysztof Milanowski została zwycięzcą premierowego Otwartego Turnieju Siatkówki na śniegu, jaki w minioną niedzielę odbył się na terenie OSW Czarna Góra w Olkuszu. W finale duet, który zainicjował zimowe zmagania pod siatką, pokonał „Amatorów”.