Siatkarski walec

Siatkarze olkuskiego Kłosa idą jak burza. W rozgrywkach małopolskiej III ligi jak do tej pory odnieśli komplet zwycięstw. W trzech rozegranych meczach stracili zaledwie jednego seta, a ich ostatnie dwa pojedynki przypominały bardziej trening, aniżeli walkę o punkty.

Siatkarze zaczęli za trzy punkty

LKS Kłos Olkusz – Zalew Świnna Poręba 3:1 (25:22, 25:19, 26:28, 25:15)
Ubiegły sezon siatkarze III-ligowego Kłosa Olkusz zakończyli na 5. pozycji w gronie 20 drużyn z całej Małopolski. Obecne rozgrywki dla podopiecznych Romana Sochy mają być jeszcze lepsze. Zespół został solidnie wzmocniony i mierzy w podium.

Kłos ciągle w grze o baraż

LKS Kłos Olkusz – Dunajec Nowy Sącz 3:0 (25:21, 25:22, 25:21)
Siatkarze olkuskiego Kłosa, którzy jeszcze do niedawna rywalizację w fazie play-off traktowali jako przetarcie przed następnym sezonem III ligi, teraz po zwycięstwach nad Iskierką Tarnów i Dunajcem Nowy Sącz, mają realne szanse na baraż z perspektywą awansu na wyższy szczebel.

Olkuszanie zgasili Iskierkę

LKS Kłos Olkusz – Iskierka Tarnów 3:0 (25:14, 25:21, 25:18)

Po kilku tygodniach przerwy spowodowanej notorycznymi zmianami terminów rozgrywania spotkań, siatkarze Kłosa w końcu przystąpili do rozgrywek w fazie play-off, której stawką jest udział w barażach o II ligę. Olkuszanie zmagania rozpoczęli efektownie, bez straty seta pokonując Iskierkę Tarnów.

Siódme spotkanie pod siatką

Zespół złożony z nauczycieli i absolwentów pn. „Belfry i Przyjaciele” został zwycięzcą siódmej edycji „Meczu Pokoleń”. Impreza siatkarska, która co roku gromadzi na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Nr 1 liczne grono przyjaciół szkoły ma charakter cykliczny.