Siatkarze Kłosa walczą o pozycję lidera

Na dwa tygodnie przed zakończeniem regularnych zmagań w siatkarskiej III lidze zawodnicy olkuskiego Kłosa zajmują pozycję wicelidera tabeli i nie są bez szans w walce o sam szczyt zestawienia. Aby tak się stało, podopieczni Romana Sochy muszą wygrać dwa ostatnie mecze.

Zimowe zmagania pod siatką

Para Karol Curyło / Krzysztof Milanowski została zwycięzcą premierowego Otwartego Turnieju Siatkówki na śniegu, jaki w minioną niedzielę odbył się na terenie OSW Czarna Góra w Olkuszu. W finale duet, który zainicjował zimowe zmagania pod siatką, pokonał „Amatorów”.

Siatkarski walec

Siatkarze olkuskiego Kłosa idą jak burza. W rozgrywkach małopolskiej III ligi jak do tej pory odnieśli komplet zwycięstw. W trzech rozegranych meczach stracili zaledwie jednego seta, a ich ostatnie dwa pojedynki przypominały bardziej trening, aniżeli walkę o punkty.

Siatkarze zaczęli za trzy punkty

LKS Kłos Olkusz – Zalew Świnna Poręba 3:1 (25:22, 25:19, 26:28, 25:15)
Ubiegły sezon siatkarze III-ligowego Kłosa Olkusz zakończyli na 5. pozycji w gronie 20 drużyn z całej Małopolski. Obecne rozgrywki dla podopiecznych Romana Sochy mają być jeszcze lepsze. Zespół został solidnie wzmocniony i mierzy w podium.

Kłos ciągle w grze o baraż

LKS Kłos Olkusz – Dunajec Nowy Sącz 3:0 (25:21, 25:22, 25:21)
Siatkarze olkuskiego Kłosa, którzy jeszcze do niedawna rywalizację w fazie play-off traktowali jako przetarcie przed następnym sezonem III ligi, teraz po zwycięstwach nad Iskierką Tarnów i Dunajcem Nowy Sącz, mają realne szanse na baraż z perspektywą awansu na wyższy szczebel.