Karatecy walczyli w Zadrożu

W sobotę, 10 grudnia 2016 r. hala sportowa przy Zespole Szkół w Zadrożu stała się areną zmagań VII Jurajskiej Olimpiady OYAMA Karate Dzieci i Młodzieży, organizowanej przez Jurajski Klub OYAMA Karate w Olkuszu.

Znakomity start OYAMA Karate na Otwartych Mistrzostwach Europy

Dnia 26-27 listopada 2016 w Wałbrzychu w hali widowiskowo-sportowej Aqua-Zdrój odbyły się Otwarte Mistrzostwa Europy Karate Kyokushinkai Tezuka Group pod patronatem Prezydenta Miasta Wałbrzycha Romana Szełemeja. W Mistrzostwach udział wzięło blisko 500 zawodników z 16 państw: z Francji, Belgii, Niemiec, Gruzji, Rosji, Estonii, Ukrainy, Włoch, Holandii, Sri Lanki, Luksemburga, Szwecji, Indii, Iranu, Japonii, Polski.

Upór i determinacja dały kolejny sukces!

W dniu 05.11.2016 r., w Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji „Kolna” w Krakowie odbył się Puchar Polski Południowej OYAMA PFK w konkurencjach walki. Jego organizatorem był Małopolski Klub Sportowy KOYAMA na czele z Sensei Mirosławem Osiką 4 dan.

Olkusz bogatszy o 3 czarne pasy!

W dniach 15-16 października 2016 r., w Hali Sportowej Centrum Rozwoju Com-Com-Zone, w Krakowie odbyło się XVI Międzynarodowe Seminarium OYAMA IKF z okazji XXV LECIA OYAMA KARATE W POLSCE  (1991-2016).