Waleczni Oyama karatecy wrócili z medalami

W dniu 11 marca 2017 r. w Chorzowie, w Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu odbyły się Mistrzostwa Polski Południowej OYAMA PFK w Kumite, w których wystartowało 143 zawodników i zawodniczek z 17 klubów. Świetnie spisali się karatecy z Jurajskiego Klubu OYAMA Karate w Olkuszu, przygotowani przez Sensei Kazimierza Skalniaka 4 dan, który pełnił funkcję na zawodach sędziego maty i sędziego bocznego.

Egzamin zdany! Jurajscy karatecy pokonali swoje słabości

Grupa dzieci i młodzieży ćwicząca w Jurajskim Klubie Oyama Karate w Olkuszu przystąpiła do egzaminu na stopnie uczniowskie „kyu”, który przeprowadził Sensei Kazimierz Skalniak 4 Dan. Egzaminy odbyły się w Zakopanem podczas ferii zimowych, Olkuszu, Wolbromiu i Zadrożu. Trzeba pogratulować wszystkim podjęcia wyzwania oraz dużego zaangażowania.

Tabliczka z numerem 750x90

OYAMA Karate w Olkuszu wśród najlepszych klubów Związku Sportowego OYAMA PFK

Bardzo wysokie VIII miejsce zajął Jurajski Klub OYAMA Karate w Olkuszu w Rankingu Najlepszych Klubów w 2016 roku OYAMA Polskiej Federacji Karate. Olkuszanie uplasowali się w ścisłej X . I miejsce zajął bardzo duży Śląski Klub Karate Goliat - Katowice, II miejsce -Piotrkowski Klub Oyama Karate WASHI – Piotrków Trybunalski, III miejsce –Krakowski Klub OYAMA – Kraków.

Certyfikaty w Olkuszu - Ogólnopolskie Seminarium w Krakowie

W dniu 7 stycznia 2017 r., w Hali Sportowej Centrum Rozwoju Com-Com-Zone, w Krakowie odbyło się Ogólnopolskie Seminarium Oyama Karate poświęcone nauce nowych form walki: KUMITE NO KATA 1-3, w którym udział wzięli reprezentanci Jurajskiego Klubu OYAMA Karate w Olkuszu: Sensei Kazimierz Skalniak 4 dan i Sensei Kinga Skalniak 1 dan.