Pieczyrak i Hatalski tenisowymi Mistrzami Olkusza

Dwudziestu zawodników w ubiegły weekend rywalizowało na miejskich kortach w Grand Prix Olkusza w tenisie ziemnym. Faworyci nie zawiedli, a fascynujący pojedynek w finale kategorii OPEN rozegrali Paweł Pieczyrak i Bartosz Kocjan. Po blisko trzygodzinnej batalii, lepszy okazał się ten pierwszy.

Mistrzostwa Olkusza w Tenisie Ziemnym

Podczas przedłużonego weekendu 1-3 maja, na kortach MOSiR Ośrodka „Czarna Góra” rozegrany został Turniej Tenisa Ziemnego o Mistrzostwo Olkusza. Wzięło w nim udział 28 zawodników, podzielonych na dwie kategorie wiekowe: open i powyżej 45 lat.

Tenisiści walczyli o halowy prymat w mieście

Janusz Piasny, po zwycięstwie w niezwykle wyrównanym meczu finałowym o Halowe Grand Prix Olkusza, zdobył tytuł najlepszego tenisisty powiatu. W decydującym spotkaniu nowy Mistrz dopiero po super tie-breaku pokonał Pawła Pieczyraka.

Tenisowe Grand Prix Olkusza

Na olkuskich kortach MOSiR ośrodka Czarna Góra odbył się turniej tenisa ziemnego. Trwał od piątku 29.08 do niedzieli 31.08. Były to zawody 3 rangi zaliczane do ogólnopolskiej klasyfikacji amatorów prowadzonej przez Polski Związek Tenisa. Wzięło w nim udział 29 zawodników podzielonych na dwie kategorie wiekowe open (otwarta dla wszystkich graczy) i + 45 dla zawodników powyżej 45 lat.