Tenisowy Mistrz ten sam co przed rokiem

Jakub Kmiecik drugi rok z rzędu został Halowym Mistrzem Olkusza w Tenisie Ziemnym. W finale dwudniowej imprezy po super tie-breaku pokonał sporo od siebie starszego Jacka Trawczyńskiego. W zawodach wzięło udział 12 graczy. W stawce zabrakło zawodników „eksportowych”, którzy w tym samym terminie rywalizowali na kortach poza Olkuszem.

Pieczyrak i Hatalski tenisowymi Mistrzami Olkusza

Dwudziestu zawodników w ubiegły weekend rywalizowało na miejskich kortach w Grand Prix Olkusza w tenisie ziemnym. Faworyci nie zawiedli, a fascynujący pojedynek w finale kategorii OPEN rozegrali Paweł Pieczyrak i Bartosz Kocjan. Po blisko trzygodzinnej batalii, lepszy okazał się ten pierwszy.

Tabliczka z numerem 750x90

Mistrzostwa Olkusza w Tenisie Ziemnym

Podczas przedłużonego weekendu 1-3 maja, na kortach MOSiR Ośrodka „Czarna Góra” rozegrany został Turniej Tenisa Ziemnego o Mistrzostwo Olkusza. Wzięło w nim udział 28 zawodników, podzielonych na dwie kategorie wiekowe: open i powyżej 45 lat.

Tenisiści walczyli o halowy prymat w mieście

Janusz Piasny, po zwycięstwie w niezwykle wyrównanym meczu finałowym o Halowe Grand Prix Olkusza, zdobył tytuł najlepszego tenisisty powiatu. W decydującym spotkaniu nowy Mistrz dopiero po super tie-breaku pokonał Pawła Pieczyraka.