Nowy sprzęt dla szpitala od gminy Olkusz [FILM]

Pod koniec listopada ubiegłego roku olkuscy radni zadecydowali o przekazaniu 50 tysięcy złotych z gminnej kasy na zakup sprzętu medycznego i środków stałych do Nowego Szpitala. Pieniądze przez dyrekcję placówki zostały wydane, a lekarze i pacjenci już mogą korzystać z zakupionych przyrządów.

Nowe łóżka w Nowym Szpitalu

Nowy Szpital w Olkuszu do końca kwietnia bieżącego roku ma zostać doposażony w 190 nowych łóżek. To efekt porozumienia, które zostało zawarte pomiędzy władzami placówki i Starostwem Powiatowym w Olkuszu. Stanowi ono skutek budowy lądowiska dla helikopterów na terenie szpitala przed niespełna dwoma laty.

Klienci zadowoleni z obsługi w ZUS

Ponad 80 proc. klientów jest zadowolonych z osobistego kontaktu z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, doceniając fachowość oraz życzliwość pracowników ZUS – to wynik najnowszego badania PBS.

Masz zadłużenie w ZUS? Możemy Ci pomóc!

Chrzanowski ZUS wprowadza od jutra tj. 30 grudnia, nową usługę – doradcę do spraw ulg i umorzeń. Od piątku, 30 grudnia br. zmienia się sposób obsługi klientów z zadłużeniem w ZUS. Teraz przypominać będzie bezpośrednią obsługę klienta firmowego w banku.

Gmina Olkusz wesprze finansowo Nowy Szpital

Gmina Olkusz przekaże Spółce Nowy Szpital w Olkuszu dotację w wysokości 50 tys. zł. Kwota ta ma być przeznaczona na zakup sprzętu medycznego i środków trwałych. Cześć radnych ma jednak wątpliwości, czy samorząd powinien dotować prywatną spółkę.