To będzie siatkarska bitwa

klos olkusz iskierka tarnowOd piątku do niedzieli Olkusz będzie przeżywał spore siatkarskie emocje. LKS Kłos po wygraniu rozgrywek III ligi wystąpi w turnieju barażowym, którego stawką będzie udział w finale zmagań i ewentualny awans w szeregi ekip II-ligowych. Przypominamy, że olkuszanie są gospodarzami imprezy, a oprócz nich na parkiecie zobaczymy jeszcze trzy inne zespoły.

 

Obok olkuskiego Kłosa (Mistrza Małopolski) w turnieju zagrają również Piast Gorzów (Mistrz Opolszczyzny), a także wicemistrzowie województw śląskiego i podkarpackiego – Górnik Radlin oraz Głogovia Głogów Małopolski. Zmagania barażowe potrwają trzy dni (od piątku do niedzieli), w systemie każdy z każdym, a więc na przestrzeni weekendu przy Wiejskiej odbędzie się sześć spotkań. Dwie najlepsze ekipy wywalczą awans do turnieju finałowego, którego stawką będzie awans do II ligi. Ten zawiły system awansów i spadków z jednej strony sprzyja dodatkowym emocjom, ale z drugiej nie zawsze jest sprawiedliwy. Dyspozycja dnia, czy zwykły przypadek mogą bowiem sprawić, że mimo udanego całego sezonu, na jego końcu trzeba będzie przełknąć gorzką pigułkę. - Dlatego z tym większym zapałem zapraszamy wszystkich kibiców na nasze mecze, jednocześnie prosząc o gorący i żywiołowy doping. Dobro olkuskiego sportu powinno leżeć na sercu nam wszystkim, nie ważne jaką dyscyplinę preferujemy na co dzień – zachęca do częstego odwiedzania hali MOSiR-u, prezes Ludowego Klubu Sportowego Kłos, Janusz Mentlewicz.

Barażowe mecze Kłosa:

PIĄTEK godz. 18:00 / LKS Kłos Olkusz – Górnik Radlin
SOBOTA godz. 18:00 / LKS Kłos Olkusz – Głogovia Głogów
NIEDZIELA godz. 13:00 / LKS Kłos Olkusz – Piast Gorzów

Z racji zmagań turniejowych, godziny spotkań mogą nieznacznie ulec zmianie.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Przegląd Olkuski nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Komentarze obraźliwe, szkalujące i naruszające ogólnie przyjęte normy współżycia społecznego będą usuwane. Prosimy o rozwagę w formułowaniu wypowiedzi. Chcielibyśmy, żeby dyskusja była rzeczowa i pożyteczna dla innych internautów. Zastrzegamy sobie możliwość usuwania komentarzy, których forma i treść znacznie odbiegają od tematu artykułu, przyjętej etykiety internetowej oraz naszego regulaminu. Jako redakcja szanujemy wolność i swobodę wypowiedzi, ale cenimy sobie również dbałość o kulturę języka
UWAGA: jeśli chcesz zamieszczać komentarze pod własnym imieniem i nazwiskiem musisz się zarejestrować. Rejestracja i używanie awatarów zapobiega także podszywaniu się innych internautów pod wybrany przez Ciebie nick. Komentarze użytkowników ukazują się w czasie rzeczywistym. Zachęcamy do zgłaszania administratorowi komentarzy naruszających regulamin.
NIE HEJTUJĘ, BO SZANUJĘ !!!

Kod antyspamowy
Odśwież