19 medali dla Omegi

0
0

Kolejny bardzo udany występ zanotowali młodzi pływacy Omegi Olkusz, wychowankowie trenerów Jerzego Borzęckiegi i Przemysława Wójcikowskiego. 14 11.2015 r wzięli udział w mitingu o Puchar LKS Jedność 32 Przyszowice, w którym uczestniczyło 31 klubów i 411 zawodników. Olkuska młodzież jak zwykle mocno zaakcentowała swoją obecność zdobywając 19 medali (4 złote, 7 srebrnych i 8 brązowych). W klasyfikacji najlepszych zawodników w kategorii 13 lat zwyciężył Mikołaj Synowiec, w kategorii 8-9 lat II miejsce zajęła Helena Jarosz, III miejsce Julia Janik, wśród 10 latków II miejsce zajął Jakub Kluczewski.

Obfitym łupem medalowym podzielili się:
Złoty medal:
Synowiec Mikołaj (13 lat)        100 m st dow        0;59,22
Synowiec Mikołaj (13 lat)        200 m st dow        2;09,09
Kluczewski Jakub (10 lat)         100 m st dow        1;17,04
Jarosz Helena (9 lat)            50 m st klas        48,18

Srebrny medal:
Synowiec Mikołaj (13 lat)        50 m st dow        27,26
Synowiec Mikołaj (13 lat)        50 m st mot        30,57
Błyskuń Amelia (11 lat)        50 m st klas        40,73
Błyskuń Amelia (11 lat)        100 m st klas        1;26,17
Janik Julia (9 lat)            50 m st dow        36,81
Janik Julia (9 lat)            50 m st grzb        40,29
Kaszuba Maja (9 lat)            50 m st klas        49,53

Brązowy medal:
Synowiec Mikołaj (13 lat)        50 m st klas        36,21
Szymanek Adam (11 lat)        100 m st mot        1;18,88
Szymanek Adam (11 lat)        50 m st mot        34,63
Jeleń Katarzyna (11 lat)        50 m st grzb        37,35
Kluczewski Jakub (10 lat)         50 m st grzb        40,60
Kluczewski Jakub (10 lat)         100 m st grzb        1;27,51
Jarosz Helena (9 lat)            50 m st dow        37,21
Jarosz Helena (9 lat)            50 m st grzb        40,86

Pozostałe wyniki:
4. Barczyk Jan (12 lat)        50 m st mot        33,54
5. Barczyk Jan (12 lat)        50 m st dow        30,83
5. Barczyk Jan (12 lat)        100 m st dow        1;06,11
4. Gałka Katarzyna (11 lat)        100 m st klas        1;32,47
4. Jeleń Katarzyna (11 lat)        50 m st dow        33,05
4. Kluczewski Jakub (10 lat)         50 m st dow        35,44
4. Korcz Kinga (9 lat)            50 m st dow        37,61
5. Gałka Katarzyna (11 lat)        200 m st dow        2;38,27
5. Jeleń Katarzyna (11 lat)        50 m st mot        35,52
5. Nosowicz Mikołaj (9 lat)        50 m st dow        38,42
5. Szymanek Adam (11 lat)        100 m st zm        1;21,97
6. Nosowicz Mikołaj (9 lat)        50 m st klas        50,90
7. Barczyk Jan (12 lat)        100 m st mot        1;23,22
7. Czaja Przemysław (14 lat)        100 m st dow        0;59,33
7. Gałka Katarzyna (11 lat)        50 m st klas        43,24
7. Gałka Katarzyna (11 lat)        100 m st dow        1;13,30
7. Jeleń Katarzyna (11 lat)        100 m st mot        1;28,54
8. Banaszkiewicz Oliwia (11 lat)    50 m st mot        38,13
8. Banaszkiewicz Oliwia (11 lat)    100 m st mot        1;29,20
8. Czaja Przemysław (14 lat)        100 m st mot        1;11,52
8. Jeleń Katarzyna (11 lat)        100 m st dow        1;13,69
8. Szymanek Adam (11 lat)        100 m st dow        1;11,07
9. Błyskuń Amelia (11 lat)        100 m st zm        1;24,21
9. Gałka Katarzyna (11 lat)        50 m st dow        34,15
9. Jeleń Katarzyna (11 lat)        100 m st grzb        1;22,70
9. Waśko Faustyna (9 lat)        50 m st klas        52,17
10. Banaszkiewicz Oliwia (11 lat)    50 m st dow        32,21
10. Błyskuń Amelia (11 lat)        100 m st dow        1;14,61
10. Kalecińska Zofia (11 lat)        50 m st mot        38,95
10. Tomsia Oliwia (9 lat)        50 m st dow        40,13

Omega Olkusz
  

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj