40 wojcik

Artykuł sponsorowany

Przed Nami poważne wyzwanie – wybory samorządowe – to ważny wybór dla naszego regionu i dla wszystkich mieszkańców małopolski. Każdy z nas może mieć wpływ na to, jak postrzegany będzie nasz region – jaka będzie małopolska.

Z pracą w samorządzie związany jestem od 2002 roku, kiedy to dzięki Państwa zaufaniu zostałem wybrany Radnym Rady Powiatu w Olkuszu, gdzie pełniłem funkcję Członka Zarządu Powiatu, a w obecnej kadencji Przewodniczącego Komisji ds. Porządku Publicznego, Bezpieczeństwa Obywateli i Administracji.
W pracy samorządowca zawsze kieruję się zasadą praworządności i dbałości o dobro publiczne i społeczne. Przywiązany jestem do wartości chrześcijańskich, polskiej tradycji
i kultury. Często i chętnie spotykam się z mieszkańcami, aby poznawać codzienne problemy, a następnie podejmować działania starając się te problemy rozwiązywać. W mojej działalności sprawy ludzkie są mi zawsze bliskie.
Stawiam na rozwój naszego regionu i pomyślność jego mieszkańców. Ze szczególnym uwzględnieniem jasnych kryteriów podziału środków pomocowych tak aby trafiały zgodnie parytetem lokalnych potrzeb. Z uwagą i troską pragnę również przyjrzeć się efektywności realizacji projektów inwestycyjnych, tak aby nie było nigdy powrotu do praktyk budowy „zwijanych asfaltów” i marnotrawstwa środków.
Niejednokrotnie brałem czynny udział zarówno jako uczestnik, inicjator
i sponsor wielu akcji społecznych o charakterze dobroczynnym
i charytatywnym na rzecz potrzebujących i chorych.
W nadchodzących wyborach samorządowych liczę na Państwa sympatię, przychylność oraz poparcie.

Andrzej Wójcik, kandydat do Sejmiku województwa małopolskiego, Nr 2 na liście Prawa i Sprawiedliwości

Materiał finansowany przez KW Prawo i Sprawiedliwość

 {jcomments off}

 

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
avatar
500
  Subskrybuj  
Powiadom o