39 rzepka

Artykuł sponsorowany
Szanowni Państwo, 
Już w niedzielę dokonywać będziemy wyboru osoby, której powierzymy sprawowanie urzędu Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz.

Wybierać będziemy także naszych reprezentantów do Rady Miejskiej, jak również przedstawicieli do Rady Powiatu i Sejmiku Województwa Małopolskiego, którzy swoim zaangażowaniem będą służyć wszystkim mieszkańcom.

 

Dotychczasowe dokonania są zasługą  pracy całego zespołu, realizującego cele w ramach przemyślanej strategii. Wystarczy spojrzeć na odnowiony rynek, wyremontowane ulice, placówki oświatowe, instytucje kultury, nowe obiekty sportowe i rekreacyjne. Inwestycje, zrealizowane zarówno na osiedlach, jak i w sołectwach, już teraz przynoszą wymierne korzyści – poprawę komfortu życia Mieszkańców oraz podniesienie atrakcyjności terenów gospodarczych.

Pozytywne wyniki kontroli niezależnych instytucji, w tym Regionalnej Izby Obrachunkowej, Najwyższej Izby Kontroli, Urzędu Zamówień Publicznych czy Urzędu Kontroli Skarbowej,  przeczą wszelkim zarzutom odnośnie prawidłowości procesów administracyjnych. Podważanie rzetelności w stosowaniu obowiązujących przepisów prawa oraz prawidłowości gospodarki środkami Gminy nie może stać się przedmiotem manipulacji wyborczych.

Aby skutecznie realizować złożone cele potrzebna jest wzajemna odpowiedzialność za wspólne dobro. Gorąco zachęcam do analizy propozycji programowych każdego z kandydatów. Przy wyborze kierujmy się rozsądkiem, a nie negatywnymi emocjami, które przy okazji kampanii osiągają czasem niebezpiecznie wysoki poziom.

Moja propozycja rozwoju Gminy na przyszłe lata przybliżona we wcześniejszych publikacjach, opiera się na rozważnym podejściu do problemów Gminy, bez fałszywego przedstawiania rzeczywistości, manipulacji i złudnych obietnic. Każdy z punktów zaproponowanego przeze mnie programu jest głęboko przemyślany. Wiele zadań zaczęliśmy już realizować – poprzez prace planistyczne i koncepcyjne, konieczne do uzyskania niezbędnych pozwoleń oraz dofinansowania ze środków zewnętrznych. Gmina Olkusz ma ogromny potencjał, który jesteśmy w stanie wykorzystać na rzecz rozwoju. Podejmowane dotychczas inicjatywy pozwoliły wyeksponować turystyczne walory regionu, wskazać tereny atrakcyjne dla inwestorów, rozwinąć sieć dróg oraz poszerzyć ofertę kulturalną i rekreacyjną Gminy Olkusz.

Serdecznie  zapraszam Państwa do udziału w tegorocznych wyborach pamiętając, że przyszłość Gminy jest w naszych rękach. Postawmy na rozsądne zarządzanie i rzetelną strategię.

W najbliższą niedzielę uprzejmie proszę Państwa o swój głos.

Z wyrazami szacunku
Dariusz Rzepka

Materiał finansowany przez KW Platforma Obywatelska RP

{jcomments off}

 

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
avatar
500
  Subskrybuj  
Powiadom o