Multimedialne niebo i piekło w Kluczach

Niezwykły spektakl przygotował dla mieszkańców Klucz zbór Kościoła Zielonoświątkowego z tej miejscowości. „Bramy Nieba i płomienie Piekła” to wyjątkowe widowisko multimedialne.
W spektaklu wzięli udział aktorzy amatorzy z gminy Klucze a także z Olkusza.
Obraz jest oparty na przesłaniu  Pisma Świętego, w sposób bardzo dosłowny przedstawia postać Jezusa Chrystusa, niebo i piekło a także codzienne troski i życie każdego z nas, które śledzimy krok po kroku w scenkach.
Przedstawienie jest niezwykle bogate w efekty świetlne, dźwiękowe i multimedialne.

- Do spektaklu przygotowywaliśmy się kilka dni, reżyser musiał obsadzić role. Próby i przygotowania trwały tydzień, każdy codziennie przyjeżdżał na próby, ponieważ było niewiele czasu do występu głównego. Także wystrój sali musiał być odpowiednio przygotowany i wymagało to ogromnego nakładu pracy wolontariuszy a także pracowników stowarzyszenia i wiernych Kościoła – opowiada Anna Bielecka-Chwast.
Inicjatywa zboru zgromadziła wielu widzów i wywołała ogrom emocji, wzruszeń i refleksji nad życiem, które czasami zbyt szybko ucieka, a czasem zaskakuje jak pokazana w spektaklu śmierć.

Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Przegląd Olkuski nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Komentarze obraźliwe, szkalujące i naruszające ogólnie przyjęte normy współżycia społecznego będą usuwane. Prosimy o rozwagę w formułowaniu wypowiedzi. Chcielibyśmy, żeby dyskusja była rzeczowa i pożyteczna dla innych internautów. Zastrzegamy sobie możliwość usuwania komentarzy, których forma i treść znacznie odbiegają od tematu artykułu, przyjętej etykiety internetowej oraz naszego regulaminu. Jako redakcja szanujemy wolność i swobodę wypowiedzi, ale cenimy sobie również dbałość o kulturę języka
UWAGA: jeśli chcesz zamieszczać komentarze pod własnym imieniem i nazwiskiem musisz się zarejestrować. Rejestracja i używanie awatarów zapobiega także podszywaniu się innych internautów pod wybrany przez Ciebie nick. Komentarze użytkowników ukazują się w czasie rzeczywistym. Zachęcamy do zgłaszania administratorowi komentarzy naruszających regulamin.
Apelujemy do naszych Czytelników o zamieszczanie przemyślanych komentarzy. Administrator portalu ma obowiązek udostępnić organom państwowym na ich wniosek dane użytkowników zamieszczających groźby karalne, komentarze obraźliwe bądź naruszające dobra osobiste. Nasz portal pozwala na dodawanie komentarzy bez rejestracji apelujemy jednak o niewykorzystywanie "pozornej" anonimowości do obrażania innych osób.
Do wszystkich którzy NIE ZROZUMIELI zamieszczonego powyżej apelu: zapewne zauważyli Państwo, że zostaliśmy zmuszeni do usunięcia niektórych komentarzy z naszej strony. Nie jest to wyrazem naszej cenzury, próby ograniczania prawa do merytorycznej dyskusji czy też wolności wypowiedzi, lecz jedynie stosowaniem się do przepisów obowiązującego prawa. Komentarze są usuwane na podstawie uzasadnionego wniosku pokrzywdzonej osoby lub w wyniku PROWADZONEGO POSTĘPOWANIA o zniesławienie, naruszenie dóbr, z powodu gróźb karalnych itp. Redakcja ma OBOWIĄZEK UDOSTĘPNIĆ (na podstawie pisemnego wniosku) uprawnionym organom dane użytkowników którzy takie komentarze zamieścili oraz usunąć je z publikacji. W pewnych kręgach nastała wręcz moda na ustalanie tożsamości komentujących, więc PONOWNIE APELUJEMY o zamieszczanie przemyślanych komentarzy.
NIE HEJTUJĘ, BO SZANUJĘ !!!