Multimedialne niebo i piekło w Kluczach

Niezwykły spektakl przygotował dla mieszkańców Klucz zbór Kościoła Zielonoświątkowego z tej miejscowości. „Bramy Nieba i płomienie Piekła” to wyjątkowe widowisko multimedialne.
W spektaklu wzięli udział aktorzy amatorzy z gminy Klucze a także z Olkusza.
Obraz jest oparty na przesłaniu  Pisma Świętego, w sposób bardzo dosłowny przedstawia postać Jezusa Chrystusa, niebo i piekło a także codzienne troski i życie każdego z nas, które śledzimy krok po kroku w scenkach.
Przedstawienie jest niezwykle bogate w efekty świetlne, dźwiękowe i multimedialne.

- Do spektaklu przygotowywaliśmy się kilka dni, reżyser musiał obsadzić role. Próby i przygotowania trwały tydzień, każdy codziennie przyjeżdżał na próby, ponieważ było niewiele czasu do występu głównego. Także wystrój sali musiał być odpowiednio przygotowany i wymagało to ogromnego nakładu pracy wolontariuszy a także pracowników stowarzyszenia i wiernych Kościoła – opowiada Anna Bielecka-Chwast.
Inicjatywa zboru zgromadziła wielu widzów i wywołała ogrom emocji, wzruszeń i refleksji nad życiem, które czasami zbyt szybko ucieka, a czasem zaskakuje jak pokazana w spektaklu śmierć.

Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Przegląd Olkuski nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Komentarze obraźliwe, szkalujące i naruszające ogólnie przyjęte normy współżycia społecznego będą usuwane. Prosimy o rozwagę w formułowaniu wypowiedzi. Chcielibyśmy, żeby dyskusja była rzeczowa i pożyteczna dla innych internautów. Zastrzegamy sobie możliwość usuwania komentarzy, których forma i treść znacznie odbiegają od tematu artykułu, przyjętej etykiety internetowej oraz naszego regulaminu. Jako redakcja szanujemy wolność i swobodę wypowiedzi, ale cenimy sobie również dbałość o kulturę języka
UWAGA: jeśli chcesz zamieszczać komentarze pod własnym imieniem i nazwiskiem musisz się zarejestrować. Rejestracja i używanie awatarów zapobiega także podszywaniu się innych internautów pod wybrany przez Ciebie nick. Komentarze użytkowników ukazują się w czasie rzeczywistym. Zachęcamy do zgłaszania administratorowi komentarzy naruszających regulamin. font-weight: bold; padding: 10px;
Klauzula informacyjna dot. danych osobowych Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AB Media Sp. z o.o., Chrzanów, Wł. Sikorskiego 1f 2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@abmedia.com.pl 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z usługi ”dodaj komentarz” na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora 4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 2 lat 6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego 8) podanie danych osobowych jest dobrowolne
Apelujemy do naszych Czytelników o zamieszczanie przemyślanych komentarzy. Administrator portalu ma obowiązek udostępnić organom państwowym na ich wniosek dane użytkowników zamieszczających groźby karalne, komentarze obraźliwe bądź naruszające dobra osobiste. Nasz portal pozwala na dodawanie komentarzy bez rejestracji apelujemy jednak o niewykorzystywanie "pozornej" anonimowości do obrażania innych osób.
NIE HEJTUJĘ, BO SZANUJĘ !!!