Świadkowie Jehowy zapraszają na kongres pod hasłem „Strzeż swego serca!”

kongres2011-4Świadkowie Jehowy uważają, że wszyscy, także ludzie niebędący ich współwyznawcami, odniosą pożytek z pozytywnego orędzia i praktycznych rad, które będą przedstawione na kongresie pod hasłem „Strzeż swego serca!”. Zgromadzenie to odbędzie się na stadionie Cracovii w dniach 6-8 lipca 2012 r. W programie kongresu przewidziano ciekawe omówienie biblijnych wzmianek o symbolicznym sercu. W poszczególnych punktach, na które złożą się przemówienia, wywiady i scenki, słuchowiska oraz przedstawienie, zostanie podkreślone, jak zapewnianie ochrony symbolicznemu sercu przyczynia się do duchowej pomyślności, szczęścia oraz poprawy życia rodzinnego.

Przez trzy tygodnie Świadkowie Jehowy osobiście zapraszają na kongres mieszkańców Olkusza i okolic. Zgromadzenie rozpocznie się w piątek 6 lipca o godzinie 9.20. Myśli przewodnie każdego dnia kongresu oraz tytuły poszczególnych punktów są oparte na wersetach biblijnych, między innymi z Księgi 1 Samuela 16:7, 1 Kronik 28:9 i Ewangelii według Mateusza 12:34. Hasło kongresu „Strzeż swego serca!” zaczerpnięto z Księgi Przysłów 4:23. Celem programu będzie wzbogacenie życia duchowego słuchaczy.

Wstęp na zgromadzenie jest wolny, nie przeprowadza się też żadnych zbiórek pieniędzy. Koszty zgromadzeń Świadków Jehowy są w całości pokrywane z dobrowolnych datków. Świadkowie Jehowy wręczają też specjalne zaproszenia na kongres. W tej kampanii bierze udział w naszej okolicy 6000 Świadków Jehowy. Programu wysłucha około 8000 osób.

W całej Polsce odbędzie się 20 kongresów w 17 miastach. Na świecie jest ponad 7 600 000 Świadków zorganizowanych w ponad 109 000 zborów.

kongres2011-5 kongres2011-3

fot. Biuro Prasowe Kongresu Świadków Jehowy


Komentowanie dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż nowe konto.