Policyjne komunikaty

paragraf-blacha1. Olkuska policja poszukuje świadków zdarzenia drogowego, które miało miejsce w nocy z dn. 24/25.05.2011 roku, przed godziną 3:15 na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 94 z ul. T. Kościuszki w Olkuszu. Doszło wówczas do incydentu, w trakcie którego niezidentyfikowany dotąd pojazd (najprawdopodobniej koloru żółtego) uszkodził sygnalizator świetlny przejścia dla pieszych i odjechał.

2. Olkuska policja poszukuje świadków zdarzenia drogowego, które miało miejsce 1. lub 2. maja 2011 roku, na drodze krajowej nr 94 przy wyjeździe z Olkusza w stronę Katowic. Doszło wówczas do incydentu, w trakcie którego niezidentyfikowany dotąd pojazd wjechał w metalową barierę rozdzielającą jezdnię i uszkodził ją.

3. Olkuska policja poszukuje świadków zdarzenia lub osób, które mają wiadomości na temat kradzieży akumulatora, jaka została dokonana 28. maja 2011 roku około godz. 10:15  na terenie Zakładu Cieplnego przy ul. Osieckiej 3 Olkuszu. Kradzieży dokonali mężczyzna i kobieta.

4. Olkuska policja poszukuje świadków zdarzenia lub osób, które mają wiadomości na temat kradzieży dwóch tablic rejestracyjnych, która została dokonana w dn. 27/28.05. 2011 roku. Tablice skradziono z samochodu marki  Iveco zaparkowanego przy drodze przebiegającej przez miejscowość Osiek (na wysokości posesji nr 97).

Ewentualni świadkowie powyższych zdarzeń proszeni są o kontakt pod bezpłatnym numerem telefonu 997 lub bezpośrednio z prowadzącym postępowanie pod nr 32 6478236.

Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Przegląd Olkuski nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Komentarze obraźliwe, szkalujące i naruszające ogólnie przyjęte normy współżycia społecznego będą usuwane. Prosimy o rozwagę w formułowaniu wypowiedzi. Chcielibyśmy, żeby dyskusja była rzeczowa i pożyteczna dla innych internautów. Zastrzegamy sobie możliwość usuwania komentarzy, których forma i treść znacznie odbiegają od tematu artykułu, przyjętej etykiety internetowej oraz naszego regulaminu. Jako redakcja szanujemy wolność i swobodę wypowiedzi, ale cenimy sobie również dbałość o kulturę języka
UWAGA: jeśli chcesz zamieszczać komentarze pod własnym imieniem i nazwiskiem musisz się zarejestrować. Rejestracja i używanie awatarów zapobiega także podszywaniu się innych internautów pod wybrany przez Ciebie nick. Komentarze użytkowników ukazują się w czasie rzeczywistym. Zachęcamy do zgłaszania administratorowi komentarzy naruszających regulamin.
Apelujemy do naszych Czytelników o zamieszczanie przemyślanych komentarzy. Administrator portalu ma obowiązek udostępnić organom państwowym na ich wniosek dane użytkowników zamieszczających groźby karalne, komentarze obraźliwe bądź naruszające dobra osobiste. Nasz portal pozwala na dodawanie komentarzy bez rejestracji apelujemy jednak o niewykorzystywanie "pozornej" anonimowości do obrażania innych osób.
Do wszystkich którzy NIE ZROZUMIELI zamieszczonego powyżej apelu: zapewne zauważyli Państwo, że zostaliśmy zmuszeni do usunięcia niektórych komentarzy z naszej strony. Nie jest to wyrazem naszej cenzury, próby ograniczania prawa do merytorycznej dyskusji czy też wolności wypowiedzi, lecz jedynie stosowaniem się do przepisów obowiązującego prawa. Komentarze są usuwane na podstawie uzasadnionego wniosku pokrzywdzonej osoby lub w wyniku PROWADZONEGO POSTĘPOWANIA o zniesławienie, naruszenie dóbr, z powodu gróźb karalnych itp. Redakcja ma OBOWIĄZEK UDOSTĘPNIĆ (na podstawie pisemnego wniosku) uprawnionym organom dane użytkowników którzy takie komentarze zamieścili oraz usunąć je z publikacji. W pewnych kręgach nastała wręcz moda na ustalanie tożsamości komentujących, więc PONOWNIE APELUJEMY o zamieszczanie przemyślanych komentarzy.
NIE HEJTUJĘ, BO SZANUJĘ !!!