Uwaga kierowcy! Benzyna zmieszana z dieslem

dieselBłąd pracownika stacji paliwowej w Bukownie może doprowadzić do wielu uszkodzeń samochodów tych osób, które w nocy z soboty na niedzielę tankowały przy dystrybutorach koło sklepu Intermarche w Bukownie. Przez pomyłkę na tej stacji zmieszano olej napędowy z benzyną.

Wszystkie osoby, które w nocy podczas minionego weekendu zatankowały przy ul. Szkolnej 2 mogą liczyć na bezpłatną pomoc. Wystarczy zgłosić się do obsługi stacji.

Warto pamiętać, że niewłaściwe paliwo wlane do baku pojazdu może doprowadzić do poważnych awarii silnika. Starsze samochody mogą poradzić sobie ze zmieszanym paliwem, gorzej natomiast wygląda sprawa z nowszymi autami, gdzie ryzyko uszkodzeń jest dużo większe.

Dlatego też, jeśli któremuś z klientów stacji w Bukownie przy ul. Szkolnej 2 po tankowaniu w ostatnich godzinach gaśnie samochód lub w dziwnych okolicznościach traci moc, nie warto ryzykować dalszej jazdy, bo ona może doprowadzić do poważnych zniszczeń, które mogą zakończyć się nie tylko wymianą baku, ale także całego silnika.

W takich sytuacjach warto zawieźć swoje auto do mechanika. Całkowite opróżnienie zbiornika paliwa, czyszczenie układu paliwowego oraz wymiana filtra paliwa są teraz obowiązkiem.

Fot. pixabay.com

 

Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Przegląd Olkuski nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Komentarze obraźliwe, szkalujące i naruszające ogólnie przyjęte normy współżycia społecznego będą usuwane. Prosimy o rozwagę w formułowaniu wypowiedzi. Chcielibyśmy, żeby dyskusja była rzeczowa i pożyteczna dla innych internautów. Zastrzegamy sobie możliwość usuwania komentarzy, których forma i treść znacznie odbiegają od tematu artykułu, przyjętej etykiety internetowej oraz naszego regulaminu. Jako redakcja szanujemy wolność i swobodę wypowiedzi, ale cenimy sobie również dbałość o kulturę języka
UWAGA: jeśli chcesz zamieszczać komentarze pod własnym imieniem i nazwiskiem musisz się zarejestrować. Rejestracja i używanie awatarów zapobiega także podszywaniu się innych internautów pod wybrany przez Ciebie nick. Komentarze użytkowników ukazują się w czasie rzeczywistym. Zachęcamy do zgłaszania administratorowi komentarzy naruszających regulamin.
Apelujemy do naszych Czytelników o zamieszczanie przemyślanych komentarzy. Administrator portalu ma obowiązek udostępnić organom państwowym na ich wniosek dane użytkowników zamieszczających groźby karalne, komentarze obraźliwe bądź naruszające dobra osobiste. Nasz portal pozwala na dodawanie komentarzy bez rejestracji apelujemy jednak o niewykorzystywanie "pozornej" anonimowości do obrażania innych osób.
Do wszystkich którzy NIE ZROZUMIELI zamieszczonego powyżej apelu: zapewne zauważyli Państwo, że zostaliśmy zmuszeni do usunięcia niektórych komentarzy z naszej strony. Nie jest to wyrazem naszej cenzury, próby ograniczania prawa do merytorycznej dyskusji czy też wolności wypowiedzi, lecz jedynie stosowaniem się do przepisów obowiązującego prawa. Komentarze są usuwane na podstawie uzasadnionego wniosku pokrzywdzonej osoby lub w wyniku PROWADZONEGO POSTĘPOWANIA o zniesławienie, naruszenie dóbr, z powodu gróźb karalnych itp. Redakcja ma OBOWIĄZEK UDOSTĘPNIĆ (na podstawie pisemnego wniosku) uprawnionym organom dane użytkowników którzy takie komentarze zamieścili oraz usunąć je z publikacji. W pewnych kręgach nastała wręcz moda na ustalanie tożsamości komentujących, więc PONOWNIE APELUJEMY o zamieszczanie przemyślanych komentarzy.
NIE HEJTUJĘ, BO SZANUJĘ !!!