Gmina Bolesław wspiera sport

pieniądze

W gminie Bolesław rozdzielono środki na dofinansowanie projektów dotyczących rozwoju sportu. Dotacje trafiły do trzech organizacji.

43 000,00 złotych wynosi wsparcie dla Gminnego Ludowego Klubu Sportowego „Laskowianka”. Klubowy projekt zakłada upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w zakresie piłki nożnej i innych dyscyplin sportowych. Chodzi m. in. o organizowanie szkoleń czy imprez sportowo – rekreacyjnych. Wartość programu wynosi 50 565,40 złotych.

Akademia Piłki Siatkowej Orlik Bolesław będzie realizować trzecią edycję projektu „Aktywność sportowa dzieci i młodzieży Gminy Bolesław”. Łączny koszt programu to 15 000,00 złotych, a przyznana dotacja 10 000,00 złotych.

2 000,00 złotych trafiło do Polskiej Federacji Ju - jitsu i Kobudo z Jaworzna, która organizuje zajęcia pod hasłem „Ju - jitsu w Bolesławiu – od dziecka do mistrza”. Całkowita wartość projektu wynosi 6 300,00 złotych.

Fot. fotolia.com

 

 

Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Przegląd Olkuski nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Komentarze obraźliwe, szkalujące i naruszające ogólnie przyjęte normy współżycia społecznego będą usuwane. Prosimy o rozwagę w formułowaniu wypowiedzi. Chcielibyśmy, żeby dyskusja była rzeczowa i pożyteczna dla innych internautów. Zastrzegamy sobie możliwość usuwania komentarzy, których forma i treść znacznie odbiegają od tematu artykułu, przyjętej etykiety internetowej oraz naszego regulaminu. Jako redakcja szanujemy wolność i swobodę wypowiedzi, ale cenimy sobie również dbałość o kulturę języka
UWAGA: jeśli chcesz zamieszczać komentarze pod własnym imieniem i nazwiskiem musisz się zarejestrować. Rejestracja i używanie awatarów zapobiega także podszywaniu się innych internautów pod wybrany przez Ciebie nick. Komentarze użytkowników ukazują się w czasie rzeczywistym. Zachęcamy do zgłaszania administratorowi komentarzy naruszających regulamin.
Apelujemy do naszych Czytelników o zamieszczanie przemyślanych komentarzy. Administrator portalu ma obowiązek udostępnić organom państwowym na ich wniosek dane użytkowników zamieszczających groźby karalne, komentarze obraźliwe bądź naruszające dobra osobiste. Nasz portal pozwala na dodawanie komentarzy bez rejestracji apelujemy jednak o niewykorzystywanie "pozornej" anonimowości do obrażania innych osób.
Do wszystkich którzy NIE ZROZUMIELI zamieszczonego powyżej apelu: zapewne zauważyli Państwo, że zostaliśmy zmuszeni do usunięcia niektórych komentarzy z naszej strony. Nie jest to wyrazem naszej cenzury, próby ograniczania prawa do merytorycznej dyskusji czy też wolności wypowiedzi, lecz jedynie stosowaniem się do przepisów obowiązującego prawa. Komentarze są usuwane na podstawie uzasadnionego wniosku pokrzywdzonej osoby lub w wyniku PROWADZONEGO POSTĘPOWANIA o zniesławienie, naruszenie dóbr, z powodu gróźb karalnych itp. Redakcja ma OBOWIĄZEK UDOSTĘPNIĆ (na podstawie pisemnego wniosku) uprawnionym organom dane użytkowników którzy takie komentarze zamieścili oraz usunąć je z publikacji. W pewnych kręgach nastała wręcz moda na ustalanie tożsamości komentujących, więc PONOWNIE APELUJEMY o zamieszczanie przemyślanych komentarzy.
NIE HEJTUJĘ, BO SZANUJĘ !!!