Uwaga! Szczepienie lisów

Małopolski Wojewódzki Lekarz Weterynarii zawiadamia, że na terenie województwa małopolskiego w dniach od 21 do 30 września 2017 r. zostanie przeprowadzone ochronne szczepienie lisów wolno żyjących przeciw wściekliźnie.

Eliminacje Deskorolkowych Mistrzostw Polski odwołane

Ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne i duże prawdopodobieństwo opadów w ciągu najbliższej doby oraz w trosce o bezpieczeństwo zawodników, zarządy Polish Skate Federation oraz Stowarzyszenia Cool Team podjęły decyzję o odwołaniu planowanych na 3 września (niedziela) eliminacji Deskorolkowych Mistrzostw Polski w olkuskim Silver Parku.

Zostań policjantem

Przyjdź – sprawdź – zdecyduj.
Prestiż wykonywania zawodu zaufania społecznego, przejrzysta ścieżka kariery, możliwość ciągłego rozwoju osobistego, stabilne zatrudnienie w instytucji państwowej, to tylko niektóre plusy służby w Policji.

Sprostowanie

Nawiązując do informacji zawartych w artykule pt. „Pozwolenia wkrótce zostaną cofnięte, a góra śmieci wciąż rośnie!” z dnia 16 czerwca 2017 r. informuję, iż zawierał on nieprawdziwe informacje, tj. nieprawdą jest, że w dniu opublikowania artykułu Firma „Inox-Tech” Wojciech Chmielewski była jedną z firm, które zwoziły do Osady tony śmieci.

Sołtysi na start!

Do 17 lipca przyjmowane są zgłoszenia do konkursu „Najlepszy Sołtys Województwa Małopolskiego 2016”. Organizatorem jest Małopolskie Stowarzyszenie Sołtysów, pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego.