Szkolenia w Urzędzie Skarbowym

Urząd Skarbowy w Olkuszu zaprasza na szkolenia:
1.Szkolenie dla osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej w zakresie udzielania ulg w spłacie zobowiązań 13.11.2017 godz. 9.00 Pokój 203

Uwaga! Szczepienia lisów

Małopolski Wojewódzki Lekarz Weterynarii zawiadamia, że na terenie województwa małopolskiego w dniach od 2 do 12 listopada 2017 r. zostanie przeprowadzone ochronne szczepienie lisów wolno żyjących przeciw wściekliźnie. Szczepienie lisów będzie wykonane za pomocą przynęt zawierających szczepionkę doustną, która zostanie zrzucona w wyżej wymienionym okresie z samolotów oraz wyłożona ręcznie.

Policja poszukuje świadków

Poszukiwani świadkowie uszkodzenia toyoty
Olkuska Policja poszukuje świadków uszkodzenia samochodu osobowego marki Toyota Corolla, do którego doszło 03.10.2017 roku, na ulicy Zagaje w Olkuszu. Podczas wymijania pojazdu ciężarowego pas mocujący plandekę, uderzył lewe tylne drzwi toyoty i rozbił szybę w tym pojeździe. Osoby, które mają informacje w tej sprawie proszone są o telefoniczny kontakt z numerem 32-6478-236 lub 997.

Uwaga! Szczepienie lisów

Małopolski Wojewódzki Lekarz Weterynarii zawiadamia, że na terenie województwa małopolskiego w dniach od 21 do 30 września 2017 r. zostanie przeprowadzone ochronne szczepienie lisów wolno żyjących przeciw wściekliźnie.

Eliminacje Deskorolkowych Mistrzostw Polski odwołane

Ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne i duże prawdopodobieństwo opadów w ciągu najbliższej doby oraz w trosce o bezpieczeństwo zawodników, zarządy Polish Skate Federation oraz Stowarzyszenia Cool Team podjęły decyzję o odwołaniu planowanych na 3 września (niedziela) eliminacji Deskorolkowych Mistrzostw Polski w olkuskim Silver Parku.