Diamentowe firmy w naszym powiecie

Coraz częściej firmy z terenu powiatu olkuskiego są nagradzane w różnego rodzaju profesjonalnych rankingach i plebiscytach. Kolejnymi wyróżnieniami może pochwalić się osiem rodzimych przedsiębiorstw, które otrzymały zaszczytne tytuły „Diamentów Forbesa 2017”.

Krakowskie Dukaty trafiły do naszych przedsiębiorców

Szefowie czterech firm z terenu powiatu olkuskiego zostali uhonorowani prestiżowymi nagrodami przyznawanymi małopolskim przedsiębiorcom i samorządowcom. Krakowskie Dukaty wręczono podczas gali 166-lecia krakowskiej Izby Przemysłowo – Handlowej, która odbyła się w Małopolskim Ogrodzie Sztuki.

FTT Wolbrom SA świętuje sukces inwestycyjny

Jeden z największych i najstarszych zakładów przemysłowych funkcjonujących na terenie Wolbromia – Fabryka Taśm Transporterowych gruntownie modernizuje swoje linie produkcyjne. W ostatnich miesiącach dokonano poważnych zakupów, które dostosowują produkcję do wymogów współczesnego rynku.

INTERMAG liderem małopolskiej gospodarki

Olkuska spółka INTERMAG, jeden z największych w Europie środkowo-wschodniej producentów nawozów i biostymulatorów, została laureatem Małopolskiej Nagrody Gospodarczej 2016 dla najprężniej działających firm w kategorii średnich przedsiębiorstw.