Czytelnicy pytają o bieżące remonty dróg

czytelnicy pytaja"Czy w tym roku nie ma potrzeby, aby na bieżąco remontować drogi gminne, ponieważ z tego co zauważyłam, to nie było przetargu na bieżące utrzymanie dróg? Od pewnego czasu na terenie Olkusza mało która dziura jest remontowana, a dziur przybywa. Czy ktoś z Wydziału Drogowego UMiG Olkusz robi przegląd olkuskich dróg ?"

 

Odpowiada rzecznik prasowy UMiG Olkusz Michał Latos:
Przetarg na bieżące utrzymanie dróg w latach 2017-2018 odbył się w ubiegłym roku, dlatego nie było potrzeby wyłaniania nowego wykonawcy. Dwa razy w miesiącu odbywa się przegląd i typowanie dróg do wykonania bieżącej naprawy. Jeżeli jednak ktokolwiek z mieszkańców chciałby zgłosić interwencję w tym zakresie, należy to robić w Wydziale Drogowo-Inwestycyjnym Urzędu Miasta i Gminy w Olkuszu pod numerem telefonu (32) 6260158.

Chcesz uzyskać odpowiedź na nurtujące Cię pytanie? Nie wiesz, do kogo się z nim zwrócić? Napisz do nas! Zachęcamy do zadawania pytań, które w imieniu Czytelników przekazujemy kompetentnym osobom. Odpowiedzi zamieszczamy na naszych łamach. Nie komentujemy odpowiedzi, a wnioski pozostawiamy Czytelnikom.


Komentowanie dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż nowe konto.