Kronika policyjna 19 października

Zarzecze. Zderzenie trzech samochodów osobowych
13 października około godziny 14:35 w miejscowości Zarzecze zderzyły się trzy samochody osobowe. Dwie osoby ranne zostały przetransportowane do szpitala.

Kronika policyjna 12 października

Olkusz. Skradziono torebkę
Mieszkanka Olkusza powiadomiła Policję o kradzieży torebki. Do zdarzenia doszło 7 października 2017 roku na terenie jednego z supermarketów w Olkuszu. Złodziej wykorzystał nieuwagę zaabsorbowanej zakupami kobiety i ukradł jej torebkę. Kobieta straciła m.in. dowód osobisty, pieniądze oraz klucze do mieszkania. Nad sprawą pracują policjanci z komendy.

Tragedia, której można było uniknąć

Pod koniec ubiegłego tygodnia na drogach powiatu olkuskiego doszło do kilku wypadków. Niestety jeden z nich zakończył się tragicznie. Zginęła pasażerka fiata cinquecento, za kierownicą którego siedział nietrzeźwy mężczyzna.

Kronika policyjna 5 października

Wolbrom. Zdarzenie drogowe z 11-letnim rowerzystą
28 września br. na ulicy Żurawiej w Wolbromiu doszło do zdarzenia drogowego z udziałem rowerzysty i samochodu osobowego. Ranny został 11-chłopiec, który trafił do szpitala.

Kronika policyjna 28 września

Olkusz. Wypadek drogowy
Jedna osoba została ranna w wypadku drogowym, do którego doszło 23 września 2017 roku około godziny 14.50. Na skrzyżowaniu drogi krajowej z ulicą Słowackiego w Olkuszu zderzyły się dwa samochody: chrysler PT cruiser oraz mercedes benz.