Kronika policyjna 18 kwietnia

Osiek. Kradzież z włamaniem
Policjanci z Olkusza ustalają sprawcę kradzieży z włamaniem w miejscowości Osiek. Do zdarzenia doszło 12/13 kwietnia br. na jednej z posesji w Osieku. Sprawca dostał się do pomieszczenia gospodarczego i garażu blaszanego, z którego ukradł elektronarzędzia tj. dwie piły spalinowe, szlifierkę kontową, strug elektryczny, dwie frezarki elektryczne.

Kronika policyjna 11 kwietnia

Olkusz. Policjanci zatrzymali mężczyznę z narkotykami
Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego z Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu zatrzymali 20-letniego mieszkańca Olkusza, który posiadał narkotyki. Mężczyzna usłyszał zarzut z Ustawy o przeciwdziałaniu Narkomanii i przyznał się do zarzucanego mu czynu.

Kronika policyjna 4 kwietnia

Olkusz. Skradziono torebkę
Policjanci z Olkusza przyjęli zawiadomienie o kradzież torebki, do której doszło 25 marca roku na terenie jednego za olkuskich marketów. Złodziej wykorzystał nieuwagę, zaabsorbowanej zakupami kobiety i ukradł jej torebkę, w której znajdował się m.in. dowód osobisty.

Kronika policyjna 28 marca

Golczowice. Odnaleziono niewybuchy
25 marca na terenie kompleksu leśnego w Golczowicach, podczas prac przy wycince lasu, znaleziono 6 sztuk skorodowanych pocisków artyleryjskich pochodzących najprawdopodobniej z czasów II wojny światowej.

Kronika policyjna 21 marca

Klucze. Posiadał narkotyki
W niedzielę 10 marca funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kluczach zatrzymali 33-letniego mieszkańca gminy, który posiadał narkotyki. Mężczyzna usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Może mu grozić do 3 lat pozbawienia wolności.