Olkusz. Włamanie do sklepu sportowego

Policjanci z komendy w Olkuszu ustalają sprawcę kradzieży z włamaniem, do której doszło 15 sierpnia 2019 roku. Złodziej włamał się do jednego ze sklepów sportowych znajdujących się w Olkuszu i ukradł towar o wartości kilku tysięcy złotych.

Brawura na drodze nie popłaca

20-letni kierowca bmw stracił stracił prawo jazdy za szybka jazdę. Mężczyzna jechał w terenie zabudowanym w miejscowości Zabagnie z prędkością 130 km na godzinę. Zgodnie z przepisami na tym odcinku drogi można jechać najwyżej 50 km na godzinę.

Ruszyła policyjna akcja "Sierpniowy weekend 2019"

Dzisiaj (14. 08. br.) od wczesnych godzin porannych rozpoczęła się kilkudniowa akcja policji pod hasłem "Bezpieczny weekend 2019", która potrwa do niedzieli (18.08.br.). W tym czasie należy spodziewać się, więcej partoli policjantów służby prewencyjnej i ruchu drogowego.

Zachowaj czujność – uwaga na złodziei!

Policjanci apelują, aby nie ułatwiać zadania złodziejom i uważać, co zostawiamy w samochodzie. Właściciele często nie zdają sobie sprawy i bagatelizują wartość pozostawianych w autach przedmiotów. Trzeba jednak pamiętać, że okazja czyni złodzieja.