,,Lewe" torebki na targowisku

W środę 1 sierpnia, olkuscy policjanci zabezpieczyli blisko 50 podrobionych torebek znanych firm odzieżowych, które na targowisku oferowała 35-letnia kobieta.

Kronika policyjna 2 sierpnia

Klucze. Sprawcy rozboju zatrzymani
Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kluczach zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy dokonali rozboju na 29-latku i ukradli mu pieniądze oraz dokumenty. Podejrzani usłyszeli już zarzuty. Za rozbój grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Dachował mając trzy promile

Trzy promile alkoholu w organizmie miał kierowca audi, który w Strzegowej wjechał do rowu i dachował. Mężczyzna o własnych siłach opuścił samochód i zaczął uciekać. Zatrzymał go świadek zajścia, który o zdarzeniu powiadomił policję.

Kronika policyjna 26 lipca

Olkusz. W doniczkach na balkonie uprawiali konopie
Policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 24 i 25 lat, którzy wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii posiadali środki odurzające i w miejscach zamieszkania uprawiali konopie indyjskie. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty w tej sprawie.

Pościg na krajówce

Rutynowa kontrola drogowa 33-letniego kierowcy w kilka chwil zamieniła się w policyjny pościg. Mężczyzna uciekał przed radiowozem mając za pasażera swojego 7-letniego syna.