Kronika policyjna 21 czerwca

Olkusz. Z pasieki skradziono ule
Do nietypowej kradzieży doszło 18 czerwca w gminie Olkusz. Z terenu posesji, gdzie znajdowała się pasieka, skradziono dwa ule z pszczołami. Właściciel straty oszacował na około 2 tysiące złotych. Na razie nie wiadomo, kim jest złodziej. Dochodzenie w tej sprawie prowadzą policjanci z Olkusza.

Kronika policyjna 14 czerwca

Bukowno. Włamanie do budynku gospodarczego
Policjanci z Bukowna zajmują się sprawą kradzieży z włamaniem do budynku gospodarczego, z którego skradziono m. in. sprzęt AGD i sprzęt gospodarczy. Właściciel wstępnie straty wycenił na kilkanaście tysięcy złotych.

Kronika policyjna 7 czerwca

Bolesław. Kradzież portfela
Policjanci z komisariatu w Bukownie ustalają sprawcę kradzieży portfela z dokumentami oraz telefonu komórkowego. Do zdarzenia doszło 2 czerwca br. na terenie parku w Bolesławiu. Straty poniósł mieszkaniec gminy Bolesław.

Uwaga na „klamkowców”!

„Klamkowcy” to złodzieje, którzy w środku dnia wykorzystują nieuwagę lokatorów mieszkań, kradnąc wszystko co im się nawinie, najczęściej z przedpokojów. Ofiarą przestępców padli olkuszanie z dwóch osiedli: Młodych i Pakuska

Kronika policyjna 30 maja

Przyjęcie urodzinowe 11-latki zakończone policyjną interwencją
Dziewczynka, która została zaproszona na urodziny swojej rówieśniczki, podczas zabawy spadła z huśtawki i trafiła do szpitala w Krakowie.