Policja poszukuje świadków

W nocy z 2 na 3 grudnia 2017 roku doszło do uszkodzenia ogrodzenia posesji w miejscowości Gorenice w rejonie ulicy Krakowskiej. Uszkodzenia dokonał kierujący n/n pojazdem koloru zielonego.

Olkusz: wypadek drogowy na ul. Przemysłowej

Policjanci z olkuskiej komendy prowadzą dochodzenie w sprawie wypadku drogowego do którego doszło w dniu 06.12.2017 roku, około godz. 6:15 w rejonie ul. Przemysłowej. Kierujący n/n pojazdem wykonując manewr skrętu z DK-94 w ul. Przemysłową potracił 39-letnią kobietą, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

Kronika policyjna 7 grudnia

Olkusz. Posiadała narkotyki
Dzięki pracy funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu, 32-letnia mieszkanka miasta odpowiedziała za posiadanie narkotyków.

Policja poszukuje świadków

Poszukiwani świadkowie pobicia mężczyzny
Funkcjonariusze w olkuskiej komendy prowadzą dochodzenie w sprawie uszkodzenia ciała mężczyzny do którego mogło dojść w godzinach popołudniowych w dniu 05.11.2017 roku, na terenie osiedla Młodych w rejonie ulicy Orzeszkowej w Olkuszu. Osoby, które były świadkami zdarzenia lub mogą posiadać jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z prowadzącym sprawę pod numer telefonu 32-6478-264 lub 997.

Kronika policyjna 30 listopada

Olkusz. Papierosy bez akcyzy
Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu zabezpieczyli kilkaset paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy.