Kronika policyjna 11 października

 

Hutki. Znaleziono niewybuch
4 października 2018 roku na terenie kompleksu leśnego między Kluczami a Hutkami znaleziono pocisk artyleryjski pochodzący najprawdopodobniej z czasów II wojny światowej.

Kronika policyjna 4 października

Olkusz. Skradziono rower
Policjanci z Olkusz zajmują się sprawą kradzieży roweru. Do zdarzenia doszło w ubiegłą sobotę tj. 29 września 2018 roku w Olkuszu na ulicy Króla Kazimierza Wielkiego.

Niebezpieczny weekend na drogach

Pomimo pięknej jesiennej pogody, w miniony weekend na drogach powiatu olkuskiego doszło do jedenastu kolizji i dwóch wypadków samochodowych, w których śmierć poniosła jedna osoba, a dwie inne zostały ranne.

Kronika policyjna 27 września

Złodziej portfela rozliczony przez olkuskich policjantów
Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu zatrzymali 49-letniego mężczyznę, który pod koniec ubiegłego tygodnia ukradł portfel z dokumentami i kartą bankomatową. Mężczyzna usłyszał już zarzuty w tej sprawie i przyznał się do ich popełnienia.

Śmiertelny wypadek na obwodnicy

W piątek, 21. września na olkuskiej obwodnicy na wysokości skrzyżowania ul. Sosnowej i ks. Gajewskiego doszło do śmiertelnego wypadku. Po zderzeniu z osobowym hyundaiem zginął 28-letni motocyklista.