Kronika policyjna 13 czerwca

Powiat. Kradzieże i włamania
Pod koniec ubiegłego tygodnia na terenie powiatu olkuskiego doszło do kilku kradzieży. W Hutkach złodziej włamał się do pomieszczenia gospodarczego i ukradł sprzęt wędkarski. W Olkuszu na ulicy Skalskiej skradziono rower górski, który właściciel pozostawił przed blokiem. W niedzielę z samochodu skradziono portfel z pieniędzmi.

Kronika policyjna 6 czerwca

Olkusz. Zuchwała kradzież przy paczkomacie
Do zdarzenia doszło 31 maja br. około godziny 22:30 na ulicy Baczyńskiego w Olkuszu. 33-letni mężczyzna przyszedł z kolegą do paczkomatu, po odbiór zamówionych przesyłek. Kiedy wyciągał z paczkomatu przesyłki i układał na podłodze, nagle podbiegł do niego nieznany mężczyzna i ukradł jedną z nich.

Finał urodzinowej imprezy w szpitalu

Po zakrapianych alkoholem urodzinach dwie osoby trafiły do szpitala. Problem jednak w tym, że wezwany na miejsce imprezy lekarz zatrucie alkoholowe stwierdził u dwóch nieletnich dziewcząt w wieku... 13 i 15 lat. Jedna z nich w organizmie miała ponad 2 promile.

Nietrzeźwy kierowca wycieczkowego autobusu

55-letni kierowca autobusu miał zabrać na dwudniową wycieczkę w Góry Świętokrzyskie grupę dzieci wraz z opiekunami. Ostatecznie nie wyjechał w trasę, ponieważ podczas rutynowej kontroli okazało się, że jest nietrzeźwy. Miał ponad pół promila alkoholu w organizmie.

Kronika policyjna 30 maja

Olkusz. Nielegalna odzież oferowana w sklepie
Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej z Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu zabezpieczyli odzież z podrobionymi znakami towarowymi znanych firm odzieżowych. Towar oferowano w jednym z olkuskich sklepów.