Kronika policyjna 13 kwietnia

kronika policyjnaOlkusz. Kradzież alkoholu
6 kwietnia br. w jednym z marketów na ulicy Bylicy w Olkuszu, nieustalony na chwilę obecną sprawca ukradł 7 sztuk butelek whisky o wartości ponad 500 złotych. Sprawą kradzieży zajmują się funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu.

Wolbrom. Kradzież na targowisku
6 kwietnia na targowisku w Wolbromiu skradziono portfel. Złodziej wykorzystał nieuwagę 39-letniej kobiety i z jej torebki ukradł portfel. 39-latka straciła pieniądze, dokumenty: dowód osobisty, prawo jazdy oraz karty bankomatowe. Nad sprawa pracują wolbromscy policjanci.

Skradziono telefon komórkowy
8 kwietnia 2017 roku w busie, nieustalony na chwilę obecną sprawca ukradł telefon komórkowy marki Microsoft Lumia 640 LTE. Właścicielka straty oszacowała na kwotę 300 złotych.

Komunikat:
Poszukiwanie świadkowie uszkodzenia samochodu m-ki Suzuki Vitara
Olkuska policja poszukuje świadków uszkodzenia samochodu osobowego marki Suzki Vitara. Do zdarzenia doszło na chodniku przy ulicy K.K. Wielkiego w Olkuszu, 3 kwietnia 2017 roku pomiędzy godziną 7.30 a godziną 10.35. Sprawca uszkodziły tylny zderzak w samochodzie i odjechał z miejsca. Osoby, które posiadają informacje w tej sprawie, proszone są o telefoniczny kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie nr tel. 32-6478 236 lub 997.

Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Przegląd Olkuski nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Komentarze obraźliwe, szkalujące i naruszające ogólnie przyjęte normy współżycia społecznego będą usuwane. Prosimy o rozwagę w formułowaniu wypowiedzi. Chcielibyśmy, żeby dyskusja była rzeczowa i pożyteczna dla innych internautów. Zastrzegamy sobie możliwość usuwania komentarzy, których forma i treść znacznie odbiegają od tematu artykułu, przyjętej etykiety internetowej oraz naszego regulaminu. Jako redakcja szanujemy wolność i swobodę wypowiedzi, ale cenimy sobie również dbałość o kulturę języka
UWAGA: jeśli chcesz zamieszczać komentarze pod własnym imieniem i nazwiskiem musisz się zarejestrować. Rejestracja i używanie awatarów zapobiega także podszywaniu się innych internautów pod wybrany przez Ciebie nick. Komentarze użytkowników ukazują się w czasie rzeczywistym. Zachęcamy do zgłaszania administratorowi komentarzy naruszających regulamin.
Apelujemy do naszych Czytelników o zamieszczanie przemyślanych komentarzy. Administrator portalu ma obowiązek udostępnić organom państwowym na ich wniosek dane użytkowników zamieszczających groźby karalne, komentarze obraźliwe bądź naruszające dobra osobiste. Nasz portal pozwala na dodawanie komentarzy bez rejestracji apelujemy jednak o niewykorzystywanie "pozornej" anonimowości do obrażania innych osób.
Do wszystkich którzy NIE ZROZUMIELI zamieszczonego powyżej apelu: zapewne zauważyli Państwo, że zostaliśmy zmuszeni do usunięcia niektórych komentarzy z naszej strony. Nie jest to wyrazem naszej cenzury, próby ograniczania prawa do merytorycznej dyskusji czy też wolności wypowiedzi, lecz jedynie stosowaniem się do przepisów obowiązującego prawa. Komentarze są usuwane na podstawie uzasadnionego wniosku pokrzywdzonej osoby lub w wyniku PROWADZONEGO POSTĘPOWANIA o zniesławienie, naruszenie dóbr, z powodu gróźb karalnych itp. Redakcja ma OBOWIĄZEK UDOSTĘPNIĆ (na podstawie pisemnego wniosku) uprawnionym organom dane użytkowników którzy takie komentarze zamieścili oraz usunąć je z publikacji. W pewnych kręgach nastała wręcz moda na ustalanie tożsamości komentujących, więc PONOWNIE APELUJEMY o zamieszczanie przemyślanych komentarzy.
NIE HEJTUJĘ, BO SZANUJĘ !!!