Przekroczył prędkość. Był nietrzeźwy

policjaPonad promil alkoholu miał w organizmie 34-latek, który w takim stanie kierował samochodem osobowym. Mężczyzna wpadł na przekroczeniu prędkości. Teraz „miłośnik szybkiej jazdy na podwójnym gazie” odpowie za popełnione czyny przed sądem.

Do zdarzenia doszło wczoraj około po godzinie 10:00 w miejscowości Klucze na ulicy Rabsztyńskiej. Policjanci olkuskiej drogówki zatrzymali do kontroli samochód osobowy, którego kierujący przekroczył prędkość. W miejscu ograniczenia prędkości do 50 km/h poruszał się z prędkością 79km/h. Podczas prowadzonej kontroli drogowej mundurowi wyczuli od mężczyzny woń alkoholu. Po badaniu alkomatem okazało się, że 34-latek, mieszkaniec Gliwic jest nietrzeźwy. Badanie wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie.

Za popełnione przestępstwo funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Teraz kierowca stanie przed sądem. Grozi mu za to kara do 2 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie również za popełnione wykroczenie.

KPP Olkusz


W związku z przejściem na nową platformę rozpoczęliśmy prace modernizacyjne serwisu. Dodawanie komentarzy zostało zablokowane na czas prac. Zaloguj się lub załóż nowe konto.