Młode Lwice zagrają o ćwierćfinał Mistrzostw Polski! [ZAPOWIEDŹ]

1 8 juniorki sprPo triumfie w rozgrywkach małopolskich piłkarki ręczne olkuskiego SPR-u w kategorii Juniorek awansowały do 1/8 finałów Mistrzostw Polski. W piątek i sobotę w walce o krajowy ćwierćfinał zagrają z rówieśniczkami z Rzeszowa oraz Tychów.

 

Dwie z trzech ekip weekendowego turnieju w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olkuszu zapewnią sobie udział w kolejnej rundzie zmagań, których finałem będzie krajowy czempionat. Tak więc podopieczne Aleksandry Wojdyły, jeśli marzą o awansie, muszą wygrać jedno z dwóch spotkań, w których są gospodyniami. W piątek ich rywalem będzie Mistrz Podkarpacia SPR Handball Rzeszów, natomiast w sobotę olkuszanki zmierzą się z MOSM Tychy, a więc najlepszym zespołem w tym roczniku na Śląsku.

- Nie chcemy zapeszać, ale wiemy, że szansa na ćwierćfinał jest naprawdę duża. Dziewczyny ciężko pracowały przez cały rok, wygrały ligę i teraz mają okazję na historyczny wyczyn – mówi Katarzyna Polak, wiceprezes SPR-u.

Oficjalne otwarcie olkuskiego turnieju w ramach 1/8 finału MP już w piątek 13 stycznia o godz. 14.50. Na godz. 15.30 zaplanowano pierwszy pojedynek, w którym dojdzie do starcia na linii Rzeszów – Tychy. W tym samym dniu od godz. 18.00 o zwycięstwo z rzeszowiankami rywalizować będą zawodniczki trenerki Wojdyły. W sobotę o 16.30 SPR zagra z MOSM Tychy. Być może to spotkanie zadecyduje o tym, kto wygra turniejową rywalizację.

Zwycięzca dwudniowych zmagań na parkiecie przy ul. Wiejskiej za dwa tygodnie będzie gospodarzem imprezy ćwierćfinałowej. Awans do niej zapewni sobie również drużyna z 2. miejsca. Emocje gwarantowane. Wstęp na wszystkie mecze jest bezpłatny.

Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Przegląd Olkuski nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Komentarze obraźliwe, szkalujące i naruszające ogólnie przyjęte normy współżycia społecznego będą usuwane. Prosimy o rozwagę w formułowaniu wypowiedzi. Chcielibyśmy, żeby dyskusja była rzeczowa i pożyteczna dla innych internautów. Zastrzegamy sobie możliwość usuwania komentarzy, których forma i treść znacznie odbiegają od tematu artykułu, przyjętej etykiety internetowej oraz naszego regulaminu. Jako redakcja szanujemy wolność i swobodę wypowiedzi, ale cenimy sobie również dbałość o kulturę języka
UWAGA: jeśli chcesz zamieszczać komentarze pod własnym imieniem i nazwiskiem musisz się zarejestrować. Rejestracja i używanie awatarów zapobiega także podszywaniu się innych internautów pod wybrany przez Ciebie nick. Komentarze użytkowników ukazują się w czasie rzeczywistym. Zachęcamy do zgłaszania administratorowi komentarzy naruszających regulamin.
Apelujemy do naszych Czytelników o zamieszczanie przemyślanych komentarzy. Administrator portalu ma obowiązek udostępnić organom państwowym na ich wniosek dane użytkowników zamieszczających groźby karalne, komentarze obraźliwe bądź naruszające dobra osobiste. Nasz portal pozwala na dodawanie komentarzy bez rejestracji apelujemy jednak o niewykorzystywanie "pozornej" anonimowości do obrażania innych osób.
Do wszystkich którzy NIE ZROZUMIELI zamieszczonego powyżej apelu: zapewne zauważyli Państwo, że zostaliśmy zmuszeni do usunięcia niektórych komentarzy z naszej strony. Nie jest to wyrazem naszej cenzury, próby ograniczania prawa do merytorycznej dyskusji czy też wolności wypowiedzi, lecz jedynie stosowaniem się do przepisów obowiązującego prawa. Komentarze są usuwane na podstawie uzasadnionego wniosku pokrzywdzonej osoby lub w wyniku PROWADZONEGO POSTĘPOWANIA o zniesławienie, naruszenie dóbr, z powodu gróźb karalnych itp. Redakcja ma OBOWIĄZEK UDOSTĘPNIĆ (na podstawie pisemnego wniosku) uprawnionym organom dane użytkowników którzy takie komentarze zamieścili oraz usunąć je z publikacji. W pewnych kręgach nastała wręcz moda na ustalanie tożsamości komentujących, więc PONOWNIE APELUJEMY o zamieszczanie przemyślanych komentarzy.
NIE HEJTUJĘ, BO SZANUJĘ !!!