Zapisy do XVII Rodzinnego Rajdu Rowerowego w Bukownie

rajd rowerowy bukowno 2019Można już zapisywać swoje 2,3-osobowe drużyny do udziału w XVII Rodzinnym Rajdzie Rowerowym w Bukownie. Zapisy online dostępne są pod adresem www.rajdbukowno.pl.

XVII Rodzinny Rajd Rowerowy odbędzie się w niedzielę 8 września 2019 r. Start o godz. 15.00 ze Stadionu MOSiR Bukowno, biuro rajdu czynne będzie już od godz. 13.00.

Drużyny 2-3 osobowe mogą rejestrować swój udział w rajdzie poprzez powyższą stronę internetową. Wpisowe wynosi 15 zł od osoby. Limit uczestników to 800 osób. Dla uczestników Rajdu zapisanych internetowo Organizatorzy gwarantują okolicznościową koszulkę.

Zgłoszeń on-line do Rodzinny Rajd Rowerowy można dokonywać na stronie internetowej do dnia 5 września 2019 roku. W dniu imprezy zapisy przyjmować będzie również biuro rajdu czynne od godz.13:00 (w miarę wolnego limitu uczestników).

Regulamin rajdu oraz oświadczenie uczestnika do pobrania ze strony www.umbukowno.pl

UWAGA! W razie niepogody impreza zostanie przełożona na 15 września - o ewentualnym przesunięciu terminu Organizatorzy powiadomią na stronie www.rajdbukowno.pl do dnia 6 września.

Organizatorzy


Komentowanie dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż nowe konto.