Kongres pod hasłem „Lojalnie trwajmy przy Jehowie!”

kongres 2016Świadkowie Jehowy zapraszają wszystkich mieszkańców Olkusza i okolic na kongres, którego myśl przewodnia całego programu brzmi: „Lojalnie trwajmy przy Jehowie!”.

Doroczne spotkanie odbędzie się na stadionie „CRACOVIA” przy ul. Kałuży 1, w dniach 8-10 lipca 2016. Ma ono charakter otwarty i wszyscy będą mile widziani. 

Świadkowie Jehowy w ramach specjalnej kampanii serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców małopolski wręczając zaproszenia na to szczególne wydarzenie.

Trzydniowy program tegorocznego kongresu pomoże wielu ludziom zacieśnić więzy z krewnymi, przyjaciółmi, a przede wszystkim z Bogiem. W tym celu przygotowano 35 krótkich filmów, a także 2 pełnometrażowe, które będą wyświetlone w sobotę i niedzielę. Szczególnym wydarzeniem będzie chrzest, który odbędzie się w sobotę a zostanie poprzedzony przemówieniem „Nigdy nie utraćcie lojalnej miłości do Jehowy” o godzinie 11.20. Serdecznie zapraszamy też na publiczny wykład biblijny zatytułowany: „Kiedy lojalna miłość zatryumfuje nad nienawiścią?”, który przewidziany jest na niedzielę (10.07) o godzinie 11.20. W programie znajduje się też dziewięć sympozjów kierujących naszą uwagę na potrzebę lojalnego postępowania w różnych sytuacjach życiowych i na korzyści wynikające z tego.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z dodatkowych informacji zamieszczonych w serwisie internetowym jw.org w sekcji O nas - Kongresy. Można tam znaleźć cały program kongresu z tytułami przemówień oraz zwiastunami filmów pełnometrażowych.
Kongres rozpocznie się w piątek o godzinie 9.20. O tej samej godzinie będą się rozpoczynały sesje poranne w następnych dniach.

Wstęp jest wolny. Koszty związane z organizacją takich kongresów są w całości pokrywane z dobrowolnych datków.


Komentowanie dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż nowe konto.