Budowa wiaty turystycznej oraz modernizacja amfiteatru w Bukownie

Gmina Bukowno pozyskała środki w ramach Programu Operacyjnego Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 2020 w ramach poddziałania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lojalnego kierowanego przez społeczność w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" na realizację zadania pn. "Rozwój infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej Miasta Bukowno poprzez utworzenie dwóch punktów przystankowych wraz z zakupem pojazdu".

Wyjątkowe urodziny!

20 kwietnia w Domu Seniora Leśna Polana w Bukownie miała miejsce wyjątkowa uroczystość. Swoje 100. urodziny obchodziła bowiem jedna z pensjonariuszek tego ośrodka, Pani Jadwiga Uznańska.

Uhonorowanie bohaterskiej postawy policjantów Komisariatu w Bukownie

Na początku wtorkowej LVI Sesji Rady Miejskiej w Bukownie miała miejsce miła uroczystość. Burmistrz Miasta Mirosław Gajdziszewski uhonorował st. sierż. Pawła Jarzmika i st. sierż. Oskara Mirowskiego, policjantów Komisariatu Policji w Bukownie, którzy w dniu 20 lutego br. uratowali z pożaru 87-letnią mieszkankę Podlipia.

Najlepsze życzenia urodzinowe dla Pani Marianny Janoty!

Dla Naszego Miasta dzień 5 listopada to wyjątkowe święto. W tym dniu swoje urodziny obchodzi najstarsza Mieszkanka Bukowna, Pani Marianna Janota. W tym roku świętuje Ona swoje 102. urodziny. To niezwykłe, gdyż mało kto ma szczęście obchodzić tak piękną i dostojną rocznicę swych urodzin.

Boiskom piłkarskim MOSiR Bukowno susze już niestraszne

W ubiegłym roku gruntowną modernizację przeszła płyta boiska treningowego ośrodka sportowego w Bukownie. Zainstalowano wówczas system automatycznego nawadniania oraz ułożono na boisku nową nawierzchnię z trawy rolowanej. W tym roku intensywne prace pielęgnacyjne przeprowadzono na płycie głównej stadionu.