Wymiana źródeł ciepła - audytorzy ruszą w teren

ogienOd czerwca br. w naszym Mieście audytorzy z firmy NDE sp. z o.o. z Krakowa będą odwiedzali tych Mieszkańców, którzy złożyli ankiety dotyczące wymiany źródeł ciepła w swoich domach. Ta długo wyczekiwana akcja będzie prowadzona równolegle u wszystkich partnerów naszego wniosku o dofinansowanie, tj. także w Gminach Bolesław i Klucze.
Audytorzy telefonicznie potwierdzą swoją wizytę w każdym z domów. Przed rozpoczęciem audytu będzie można zweryfikować tożsamość każdego z audytorów na podstawie identyfikatora firmy NDE sp. z o.o. oraz upoważnienia Marszałka Województwa Małopolskiego.

Dodatkowo na stronie miejskiej www.bukowno.pl zamieszczona została imienna lista osób uprawnionych do wykonywania pomiarów lub pod nr 32-6261836 pracownik Urzędu Miejskiego potwierdzi dane audytora.

Czas przeprowadzenia wywiadu oraz oględzin i pomiarów to ok. 1 godzina, a następnie zebrane dane będą przetwarzane i posłużą do wykonania opracowania. Końcowy audyt zostanie przekazany Mieszkańcom celem jego akceptacji. Potwierdzony i zaakceptowany przez Mieszkańca audyt będzie podstawą do podpisania umowy o dofinansowanie wymiany źródła ciepła.

Zgodnie z wnioskiem o dofinansowanie ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 w Mieście Bukowno wykonanych zostanie 180 audytów energetycznych.

Są jeszcze ostatnie wolne miejsca na wykonanie darmowych audytów dla Mieszkańców Bukowna! Zapraszamy do składania ankiet do końca maja br. Ankieta jest dostępna na stronie internetowej www.bukowno.pl w zakładce "Ogrzej DOM", w elektronicznym biurze podawczym lub w pokoju nr 9 Urzędu Miejskiego.

Szanowni Mieszkańcy, audyty wykonywane są dla Państwa BEZPŁATNIE, a każdy audytor posiada przy sobie:
IDENTYFIKATOR firmy NDE sp. z o.o. w Krakowie,
UPOWAŻNIENIE Marszałka Województwa Małopolskiego do przeprowadzenia audytu.

Wszystkie osoby, które żądają zapłaty za jakiekolwiek pomiary, czy oględziny lub nie posiadają wymaganych upoważnień działają nielegalnie! Takie przypadki prosimy zgłaszać Policji.

UM Bukowno

Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Przegląd Olkuski nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Komentarze obraźliwe, szkalujące i naruszające ogólnie przyjęte normy współżycia społecznego będą usuwane. Prosimy o rozwagę w formułowaniu wypowiedzi. Chcielibyśmy, żeby dyskusja była rzeczowa i pożyteczna dla innych internautów. Zastrzegamy sobie możliwość usuwania komentarzy, których forma i treść znacznie odbiegają od tematu artykułu, przyjętej etykiety internetowej oraz naszego regulaminu. Jako redakcja szanujemy wolność i swobodę wypowiedzi, ale cenimy sobie również dbałość o kulturę języka
UWAGA: jeśli chcesz zamieszczać komentarze pod własnym imieniem i nazwiskiem musisz się zarejestrować. Rejestracja i używanie awatarów zapobiega także podszywaniu się innych internautów pod wybrany przez Ciebie nick. Komentarze użytkowników ukazują się w czasie rzeczywistym. Zachęcamy do zgłaszania administratorowi komentarzy naruszających regulamin. font-weight: bold; padding: 10px;
Klauzula informacyjna dot. danych osobowych Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AB Media Sp. z o.o., Chrzanów, Wł. Sikorskiego 1f 2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@abmedia.com.pl 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z usługi ”dodaj komentarz” na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora 4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 2 lat 6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego 8) podanie danych osobowych jest dobrowolne
Apelujemy do naszych Czytelników o zamieszczanie przemyślanych komentarzy. Administrator portalu ma obowiązek udostępnić organom państwowym na ich wniosek dane użytkowników zamieszczających groźby karalne, komentarze obraźliwe bądź naruszające dobra osobiste. Nasz portal pozwala na dodawanie komentarzy bez rejestracji apelujemy jednak o niewykorzystywanie "pozornej" anonimowości do obrażania innych osób.
NIE HEJTUJĘ, BO SZANUJĘ !!!