SenioRowerowy Weekend

seniorzy rowery kluczeZapraszamy 22 października od godziny 10:00 pod Dom Kultury w Kluczach. Czekają atrakcje – m.in. konkurs z nagrodami, bezpłatny przegląd techniczny roweru i warsztaty bezpiecznej jazdy. Po raz pierwszy w Polsce zapraszamy wszystkich seniorów na rowerach na „SenioRowerowy Weekend”, Bezpieczeństwo Seniorów!

Czeka na Was mnóstwo atrakcji: konkursy i upominki, warsztaty bezpiecznej jazdy i mobilny mechanik rowerowy. Instruktorzy i życzliwi policjanci doradzą i pomogą w bezpiecznej jeździe na rowerze.

 

Szanowni Seniorzy!
Zabierzcie swoje rowery i 22 października 2016 r. przyjedźcie do Domu Kultury „Papiernik” w Kluczach! Najlepsi fachowcy zupełnie za darmo dokonają przeglądu technicznego waszych rowerów i usuną drobne usterki (każdy uczestnik warsztatu SenioRowerowego Weekendu bierze udział w konkursie, w którym nagrodą jest nowy, wygodny rower + kask – o konkursie czytaj niżej).

Zapraszamy, przybywajcie całymi rodzinami!

SenioRowerowy Weekend, Bezpieczeństwo Seniorów to nie tylko okazja do pogłębienia swojej wiedzy dotyczącej bezpieczeństwa na rowerze, to również szansa na wygranie nowoczesnego, wygodnego roweru i lekkiego kasku. Już w sobotę, 22 października 2016 r., w Domu Kultury „Papiernik” w Kluczach ul. Rudnicka 2, Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego zaprosi wszystkich ochotników do udziału w quizie dotyczącym bezpieczeństwa rowerzystów. Zdobądź maksymalną liczbę punktów i... wygraj!

Zapraszamy w sobotę 22 października 2016 r. od godziny 10:00. Rozstrzygnięcie konkursu godz. 15.30!

Zapraszamy również do Chechła! Tam w niedzielę 23 października 2016 r. przy Parafii p.w. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny specjaliści bezpłatnie zbadają wzrok, a mobilny mechanik ponownie sprawdzi stan techniczny waszych rowerów.

Zapraszamy na SenioRowerowy Weekend!

Rafał Jaworski/UG Klucze

Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Przegląd Olkuski nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Komentarze obraźliwe, szkalujące i naruszające ogólnie przyjęte normy współżycia społecznego będą usuwane. Prosimy o rozwagę w formułowaniu wypowiedzi. Chcielibyśmy, żeby dyskusja była rzeczowa i pożyteczna dla innych internautów. Zastrzegamy sobie możliwość usuwania komentarzy, których forma i treść znacznie odbiegają od tematu artykułu, przyjętej etykiety internetowej oraz naszego regulaminu. Jako redakcja szanujemy wolność i swobodę wypowiedzi, ale cenimy sobie również dbałość o kulturę języka
UWAGA: jeśli chcesz zamieszczać komentarze pod własnym imieniem i nazwiskiem musisz się zarejestrować. Rejestracja i używanie awatarów zapobiega także podszywaniu się innych internautów pod wybrany przez Ciebie nick. Komentarze użytkowników ukazują się w czasie rzeczywistym. Zachęcamy do zgłaszania administratorowi komentarzy naruszających regulamin.
Apelujemy do naszych Czytelników o zamieszczanie przemyślanych komentarzy. Administrator portalu ma obowiązek udostępnić organom państwowym na ich wniosek dane użytkowników zamieszczających groźby karalne, komentarze obraźliwe bądź naruszające dobra osobiste. Nasz portal pozwala na dodawanie komentarzy bez rejestracji apelujemy jednak o niewykorzystywanie "pozornej" anonimowości do obrażania innych osób.
Do wszystkich którzy NIE ZROZUMIELI zamieszczonego powyżej apelu: zapewne zauważyli Państwo, że zostaliśmy zmuszeni do usunięcia niektórych komentarzy z naszej strony. Nie jest to wyrazem naszej cenzury, próby ograniczania prawa do merytorycznej dyskusji czy też wolności wypowiedzi, lecz jedynie stosowaniem się do przepisów obowiązującego prawa. Komentarze są usuwane na podstawie uzasadnionego wniosku pokrzywdzonej osoby lub w wyniku PROWADZONEGO POSTĘPOWANIA o zniesławienie, naruszenie dóbr, z powodu gróźb karalnych itp. Redakcja ma OBOWIĄZEK UDOSTĘPNIĆ (na podstawie pisemnego wniosku) uprawnionym organom dane użytkowników którzy takie komentarze zamieścili oraz usunąć je z publikacji. W pewnych kręgach nastała wręcz moda na ustalanie tożsamości komentujących, więc PONOWNIE APELUJEMY o zamieszczanie przemyślanych komentarzy.
NIE HEJTUJĘ, BO SZANUJĘ !!!