Gmina przyjazna inwestorom

gmina przyjazna inwestorom 2017 1Gmina Klucze została wyróżniona tytułem „Gmina przyjazna inwestorom”. Tytuł został nadany przez Zarząd Krakowskiego Parku Technologicznego oraz Województwo Małopolskie za wspólną pracę na rzecz inwestorów w gminie Klucze w krakowskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej oraz wkład w rozwój gospodarczy województwa małopolskiego. Przypomnijmy, że do Specjalnej Strefy Ekonomicznej został włączony m.in. Velvet Care, producent wyrobów higienicznych, który zainwestował w rozbudowę zakładu w Kluczach i nowe technologie. Starania Velvetu o włączenie do SSE cieszyły się dużym poparciem wójta i Rady Gminy Klucze, która wyraziła zgodę na włączenie do SSE nieruchomości w Kluczach-Osadzie, poprzez podjęcie stosownej uchwały.

Współpraca Gminy Klucze z Krakowskim Parkiem technologicznym rozpoczęła się już na początku 2015 roku przy tzw. planie reindustrializacji, czyli programie gospodarczego ożywienia terenów poprzemysłowych znajdujących się na terenie gminy.

Rafał Jaworski

gmina przyjazna inwestorom 2017 2

Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Przegląd Olkuski nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Komentarze obraźliwe, szkalujące i naruszające ogólnie przyjęte normy współżycia społecznego będą usuwane. Prosimy o rozwagę w formułowaniu wypowiedzi. Chcielibyśmy, żeby dyskusja była rzeczowa i pożyteczna dla innych internautów. Zastrzegamy sobie możliwość usuwania komentarzy, których forma i treść znacznie odbiegają od tematu artykułu, przyjętej etykiety internetowej oraz naszego regulaminu. Jako redakcja szanujemy wolność i swobodę wypowiedzi, ale cenimy sobie również dbałość o kulturę języka
UWAGA: jeśli chcesz zamieszczać komentarze pod własnym imieniem i nazwiskiem musisz się zarejestrować. Rejestracja i używanie awatarów zapobiega także podszywaniu się innych internautów pod wybrany przez Ciebie nick. Komentarze użytkowników ukazują się w czasie rzeczywistym. Zachęcamy do zgłaszania administratorowi komentarzy naruszających regulamin.
Apelujemy do naszych Czytelników o zamieszczanie przemyślanych komentarzy. Administrator portalu ma obowiązek udostępnić organom państwowym na ich wniosek dane użytkowników zamieszczających groźby karalne, komentarze obraźliwe bądź naruszające dobra osobiste. Nasz portal pozwala na dodawanie komentarzy bez rejestracji apelujemy jednak o niewykorzystywanie "pozornej" anonimowości do obrażania innych osób.
Do wszystkich którzy NIE ZROZUMIELI zamieszczonego powyżej apelu: zapewne zauważyli Państwo, że zostaliśmy zmuszeni do usunięcia niektórych komentarzy z naszej strony. Nie jest to wyrazem naszej cenzury, próby ograniczania prawa do merytorycznej dyskusji czy też wolności wypowiedzi, lecz jedynie stosowaniem się do przepisów obowiązującego prawa. Komentarze są usuwane na podstawie uzasadnionego wniosku pokrzywdzonej osoby lub w wyniku PROWADZONEGO POSTĘPOWANIA o zniesławienie, naruszenie dóbr, z powodu gróźb karalnych itp. Redakcja ma OBOWIĄZEK UDOSTĘPNIĆ (na podstawie pisemnego wniosku) uprawnionym organom dane użytkowników którzy takie komentarze zamieścili oraz usunąć je z publikacji. W pewnych kręgach nastała wręcz moda na ustalanie tożsamości komentujących, więc PONOWNIE APELUJEMY o zamieszczanie przemyślanych komentarzy.
NIE HEJTUJĘ, BO SZANUJĘ !!!