Olkusz świetlną stolicą Małopolski!

olkusz energaTeraz walczymy o świetlną stolicę Polski. Srebrne Miasto zwyciężyło etap wojewódzki konkursu „Świeć się z Energą”. Dzięki aktywności głosujących, Olkusz pokonał innych rywali w Małopolsce, w tym Kraków i Zakopane! Oprócz prestiżowego tytułu do Olkusza trafi sprzęt energooszczędny o wartości 10 000 zł, który zostanie przekazany na cele charytatywne.

W drugim etapie zaplanowanym na 8-15 stycznia 2018 r. internauci głosować będą na 16 miast, które są laureatami z wszystkich województw. Olkusz ma więc szansę zostać zwycięzcą całego plebiscytu i wywalczyć sprzęt o wartości 40 000 zł na cele dobroczynne w swoim mieście.

2

- Jest to wspaniała informacja, która sprawiła mi, a przede wszystkim naszym mieszkańcom, ogromną radość. Niezwykle się cieszę, że świąteczna iluminacja miasta przypadła do gustu tak bardzo, iż olkuszanie nie szczędzili trudu, aby walczyć o zwycięstwo dla swojego miasta. Dziękuję serdecznie za każdy głos i proszę o aktywność również w drugim etapie głosowania. Wspólnie udowadniamy, że nie ma rzeczy niemożliwych – komentuje Roman Piaśnik, burmistrz Olkusza.

3

O wejście do finału Plebiscytu "Świeć się z Energą" walczyły 143 miasta. W tegorocznym finale plebiscytu "Świeć się z Energą" udział biorą: Aleksandrów Łódzki, Bydgoszcz, Częstochowa, Legnica, Łomża, Mrągowo, Nowa Sól, Olkusz, Opole, Ostrów Wielkopolski, Pelplin, Połczyn-Zdrój, Radom, Stalowa Wola, Starachowice oraz Zamość.

4

Współorganizatorami i partnerami 9. edycji akcji "Świeć się z Energą" są: Grupa Energa, Grupa ZPR Media, spółka Energa Oświetlenie oraz oficjalny sklep akcji - sklep.energa.pl. Srebrne Miasto do konkursu zgłosił Urząd Miasta i Gminy w Olkuszu.

5

Głosy można oddawać codziennie między 8 a 15 stycznia za pośrednictwem strony internetowej http://www.se.pl/swiecsie/plebiscyt-miast-final/maopolskie/olkusz

Zobacz filmik: https://www.facebook.com/umigolkusz/videos/943444352478073/

UMiG Olkusz

6

7

9

13

14

Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Przegląd Olkuski nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Komentarze obraźliwe, szkalujące i naruszające ogólnie przyjęte normy współżycia społecznego będą usuwane. Prosimy o rozwagę w formułowaniu wypowiedzi. Chcielibyśmy, żeby dyskusja była rzeczowa i pożyteczna dla innych internautów. Zastrzegamy sobie możliwość usuwania komentarzy, których forma i treść znacznie odbiegają od tematu artykułu, przyjętej etykiety internetowej oraz naszego regulaminu. Jako redakcja szanujemy wolność i swobodę wypowiedzi, ale cenimy sobie również dbałość o kulturę języka
UWAGA: jeśli chcesz zamieszczać komentarze pod własnym imieniem i nazwiskiem musisz się zarejestrować. Rejestracja i używanie awatarów zapobiega także podszywaniu się innych internautów pod wybrany przez Ciebie nick. Komentarze użytkowników ukazują się w czasie rzeczywistym. Zachęcamy do zgłaszania administratorowi komentarzy naruszających regulamin.
Apelujemy do naszych Czytelników o zamieszczanie przemyślanych komentarzy. Administrator portalu ma obowiązek udostępnić organom państwowym na ich wniosek dane użytkowników zamieszczających groźby karalne, komentarze obraźliwe bądź naruszające dobra osobiste. Nasz portal pozwala na dodawanie komentarzy bez rejestracji apelujemy jednak o niewykorzystywanie "pozornej" anonimowości do obrażania innych osób.
Do wszystkich którzy NIE ZROZUMIELI zamieszczonego powyżej apelu: zapewne zauważyli Państwo, że zostaliśmy zmuszeni do usunięcia niektórych komentarzy z naszej strony. Nie jest to wyrazem naszej cenzury, próby ograniczania prawa do merytorycznej dyskusji czy też wolności wypowiedzi, lecz jedynie stosowaniem się do przepisów obowiązującego prawa. Komentarze są usuwane na podstawie uzasadnionego wniosku pokrzywdzonej osoby lub w wyniku PROWADZONEGO POSTĘPOWANIA o zniesławienie, naruszenie dóbr, z powodu gróźb karalnych itp. Redakcja ma OBOWIĄZEK UDOSTĘPNIĆ (na podstawie pisemnego wniosku) uprawnionym organom dane użytkowników którzy takie komentarze zamieścili oraz usunąć je z publikacji. W pewnych kręgach nastała wręcz moda na ustalanie tożsamości komentujących, więc PONOWNIE APELUJEMY o zamieszczanie przemyślanych komentarzy.
NIE HEJTUJĘ, BO SZANUJĘ !!!