Kończy się już miesiąc wrzesień, więc zaczyna – Pani Jesień

1Kalendarz imprez w Przedszkolu nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego na początku roku szkolnego przewiduje plenerową imprezę na powitanie jesieni z pieczonymi ziemniakami i rozmaitymi atrakcjami. W oczekiwaniu na słoneczny dzień Pani Jesień odwiedzała dzieci w innych przedszkolach, aż 28 września zawitała właśnie do „Trójki”. Jej bagaż złożony z koszów pełnych warzyw, owoców, kasztanów, żołędzi, orzechów, kolorowych liści, a nawet grzybów oraz bukiet traw, kaliny, nawłoci i głogu były tak bogate, że ledwo się zmieściły na przedszkolnych parapetach. Ubrana żółto i pomarańczowo, posypana liśćmi i z wielkim wiankiem na głowie przywitała się z przedszkolakami, które specjalnie dla niej przygotowały wiersze i występ orkiestry, taniec i zabawę „Mam listeczki kolorowe”.

5

 

Zapytane o przyniesiony przez Panią Jesień bagaż pięknie odpowiadały, co zawiera i czemu to służy. Świetnie się bawiły rywalizując w konkurencjach zadanych przez Panią Jesień, a na koniec jeszcze zrobiły „szaliki” dla drzew używając jesiennych materiałów. I to był najlepszy moment na poczęstunek w postaci przepysznych pieczonych ziemniaków oraz kefiru. Jeszcze tylko deser z jesiennych owoców i można było imprezę uznać za zakończoną oraz zaliczyć do bardzo udanych.

Przedszkole nr 3 (Anna Kaziród)

2

 

4

7

 

8

9

10

11

12

13

14

Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Przegląd Olkuski nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Komentarze obraźliwe, szkalujące i naruszające ogólnie przyjęte normy współżycia społecznego będą usuwane. Prosimy o rozwagę w formułowaniu wypowiedzi. Chcielibyśmy, żeby dyskusja była rzeczowa i pożyteczna dla innych internautów. Zastrzegamy sobie możliwość usuwania komentarzy, których forma i treść znacznie odbiegają od tematu artykułu, przyjętej etykiety internetowej oraz naszego regulaminu. Jako redakcja szanujemy wolność i swobodę wypowiedzi, ale cenimy sobie również dbałość o kulturę języka
UWAGA: jeśli chcesz zamieszczać komentarze pod własnym imieniem i nazwiskiem musisz się zarejestrować. Rejestracja i używanie awatarów zapobiega także podszywaniu się innych internautów pod wybrany przez Ciebie nick. Komentarze użytkowników ukazują się w czasie rzeczywistym. Zachęcamy do zgłaszania administratorowi komentarzy naruszających regulamin.
Apelujemy do naszych Czytelników o zamieszczanie przemyślanych komentarzy. Administrator portalu ma obowiązek udostępnić organom państwowym na ich wniosek dane użytkowników zamieszczających groźby karalne, komentarze obraźliwe bądź naruszające dobra osobiste. Nasz portal pozwala na dodawanie komentarzy bez rejestracji apelujemy jednak o niewykorzystywanie "pozornej" anonimowości do obrażania innych osób.
Do wszystkich którzy NIE ZROZUMIELI zamieszczonego powyżej apelu: zapewne zauważyli Państwo, że zostaliśmy zmuszeni do usunięcia niektórych komentarzy z naszej strony. Nie jest to wyrazem naszej cenzury, próby ograniczania prawa do merytorycznej dyskusji czy też wolności wypowiedzi, lecz jedynie stosowaniem się do przepisów obowiązującego prawa. Komentarze są usuwane na podstawie uzasadnionego wniosku pokrzywdzonej osoby lub w wyniku PROWADZONEGO POSTĘPOWANIA o zniesławienie, naruszenie dóbr, z powodu gróźb karalnych itp. Redakcja ma OBOWIĄZEK UDOSTĘPNIĆ (na podstawie pisemnego wniosku) uprawnionym organom dane użytkowników którzy takie komentarze zamieścili oraz usunąć je z publikacji. W pewnych kręgach nastała wręcz moda na ustalanie tożsamości komentujących, więc PONOWNIE APELUJEMY o zamieszczanie przemyślanych komentarzy.
NIE HEJTUJĘ, BO SZANUJĘ !!!