Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kluczach
Klucze, Zawierciańska 30
tel. 32 642 93 05
e-mail: gimklucze@interia.pl

Gimnazjaliści pożegnali rok szkolny

W piątek Gimnazjum w Kluczach uroczyście zakończyło rok szkolny. Była to okazja do wręczenia nagród najlepszym uczniom oraz przypomnienia wydarzeń minionego roku w formie prezentacji multimedialnej.

Stypendystka z Gimnazjum w Kluczach

Patrycja Gut, uczennica klasy 2c Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kluczach otrzymała stypendium w ramach projektu „Regionalnego Programu Stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych”.

Warsztaty Języka Angielskiego - Malta 2017

Ponad trzydzieścioro uczniów Gimnazjum w Kluczach uczestniczyło w warsztatach językowych na Malcie. Dużo się działo, więc każdy mógł znaleźć dla siebie coś zajmującego – relacjonują uczestnicy zajęć. - Oprócz lekcji w szkole językowej Easy School of Languages w stolicy Malty oraz zadań językowych w terenie, był też czas na zwiedzanie i relaks. Uczniowie mieszkali w domach rodzin maltańskich.

Gimnazjaliści na warsztatach EUROWEEK 2017

Ponad 20 uczniów Gimnazjum w Kluczach wraz z opiekunami, Danutą Majcherkiewicz i Sławomirem Klocem, uczestniczyło w warsztatach zorganizowanych przez fundację „Euroweek”- Szkoła Liderów. Warsztaty odbywały się w malowniczej Kotlinie Kłodzkiej.

"Kropla miłości" - zbiórka krwi

W sobotę 8 kwietnia 2017 w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kluczach, odbyła się kolejna już akcja zbiórki krwi „Kropla miłości". Cykliczna akcja swoją historią sięga 2007 roku.